اپل واچ

نحوه بستن اپلیکیشن در اپل واچ

آیا نیاز به بستن برنامه Apple Watch به دلیل هنگ کردن یا باگ دارید؟ بستن برنامه‌ها در ساعتتان کار ساده‌ای نیست – همه چیز به نحوه تنظیم ساعت شما بستگی دارد. این راهنمای سریع می تواند به شما کمک کند.

فرآیند به داک شما بستگی دارد

Dock همان چیزی است که با یک بار زدن دکمه Side ظاهر می شود. این لیستی از برنامه‌هایی است که بسته به تنظیمات شما، آخرین برنامه‌های ساعتی را که استفاده کرده‌اید نشان می‌دهد یا فهرستی از برنامه‌های مورد علاقه که می‌خواهید به سرعت به آنها دسترسی داشته باشید.

رفتار پیش‌فرض فقط نمایش فهرستی از برنامه‌های اخیراً استفاده شده است. هنگام انجام این کار، کشیدن انگشت روی یک برنامه به سمت چپ، یک “X” قرمز را نشان می دهد، که می توانید برای بستن برنامه روی آن ضربه بزنید. اکثر کاربران اپل واچ (که رفتار داک را تغییر نداده اند) می توانند از این میانبر برای بستن برنامه های خود استفاده کنند.

مطالب مرتبط: نحوه حذف برنامه ها در اپل واچ (Apple Watch)

اما اگر انتخاب کرده باشید که فهرستی از برنامه‌هایی را که می‌خواهید به سرعت فراخوانی کنید، نمایش داده شود، این کار نمی‌کند. همچنان می‌توانید روی یک برنامه تند به چپ بکشید تا «X» قرمز نشان داده شود، اما وقتی روی آن ضربه می‌زنید، برنامه از داک شما حذف می‌شود. باید با استفاده از برنامه Watch در آیفون خود دوباره آن را به داک خود اضافه کنید.

می‌توانید این رفتار را با راه‌اندازی برنامه Watch در آیفون خود و انتخاب «Dock» در تب «My Watch» سفارشی کنید. در قسمت «Dock Ordering»، بین «Recent» و «Favorites» انتخاب کنید. اگر گزینه دوم را انتخاب کردید، برنامه ها را به دلخواه از لیست اضافه یا حذف کنید.

نحوه بستن اجباری هر برنامه اپل واچ

برای بستن اجباری هر برنامه، مطمئن شوید که در حال حاضر باز است (روی صفحه نمایش داده می‌شود) و سپس دکمه کناری را فشار داده و نگه دارید تا نوار لغزنده و گزینه‌های پاور «Emergency Call» نمایان شود. دکمه Side را رها کرده و Digital Crown را نگه دارید تا منو ناپدید شود.

تیم بروکس / چگونه به گیک

برنامه Watch که باز کرده بودید، بار دیگر که سعی کنید به آن دسترسی پیدا کنید، اکنون به طور کامل راه اندازی می شود. اگر از سبک داک “Favorites” استفاده می کنید، برنامه بدون نیاز به اضافه شدن مجدد در لیست شما باقی می ماند.

مطالب مرتبط: نحوه افزودن و نصب برنامه ها در اپل واچ ( ساعت اپل )

اگر در سراسر سیستم کاهش سرعت یا رفتار عجیبی دارید، همیشه می‌توانید Apple Watch خود را با فشار دادن و نگه‌داشتن دکمه Side و سپس با استفاده از نوار لغزنده «Slide to Power Off» راه‌اندازی مجدد کنید.

یا می‌توانید روی دکمه «روشن/خاموش» در گوشه سمت راست بالا ضربه بزنید، سپس نوار لغزنده «Slide to Power Off» را بکشید. دکمه Side را دوباره فشار دهید و نگه دارید تا اپل واچ شما روشن شود.

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید