فیس بوک

نحوه غیرفعال کردن مسنجر فیس بوک

نمی دانید چگونه Facebook Messenger را غیرفعال کنید اما گزینه را پیدا نمی کنید؟ تو تنها نیستی. فیس بوک غیرفعال کردن مسنجر بدون غیرفعال کردن سایر سرویس های فیس بوک تا حدودی دشوار کرده است. در اینجا نحوه غیرفعال کردن مسنجر فیس بوک آورده شده است.

نمی توانید مسنجر فیس بوک را به تنهایی غیرفعال کنید

برای غیرفعال کردن مسنجر فیس بوک ، باید حساب فیس بوک خود را نیز غیرفعال کنید. به سادگی هیچ گزینه ای برای غیرفعال کردن مسنجر وجود ندارد بدون اینکه ابتدا حساب Facebook خود را غیرفعال کنید.

غیرفعال کردن حساب کاربری شما با حذف Facebook متفاوت است. اگر حساب خود را غیرفعال کنید ، می توانید با وارد شدن به سادگی در فرصتی دیگر آن را دوباره فعال کنید. در حالی که حساب شما غیرفعال است ، از جمله خدمات Oculus ، به هیچ وجه نمی توانید از Facebook استفاده کنید.

مرتبط: نحوه برقراری تماس ویدیویی و تصویری با فیس بوک مسنجر

اگر می خواهید به استفاده از فیس بوک به عنوان یک پلتفرم رسانه اجتماعی بدون مسنجر ادامه دهید ، باید فقط آن را نادیده بگیرید. بهترین راه برای این کار این است که به راحتی برنامه را از دستگاه خود پاک کنید. شما همچنان می توانید درخواست های ارتباطی را در گوشه بالا سمت راست خوراک فیس بوک خود در وب سایت دسک تاپ مشاهده کنید.

همچنان برای سایر کاربران مسنجر قابل کشف خواهید بود. دوستان شما خواهند دید که شما در این سرویس ثبت نام کرده اید و می توانید با آنها تماس بگیرید. ممکن است بخواهید “وضعیت فعال” خود را در زیر تنظیمات مسنجر غیرفعال کنید تا هنگام آنلاین بودن پنهان شود.

غیرفعال کردن مسنجر فیس بوک

قبل از ادامه ، مطمئن شوید که از طریق دستگاهی به سیستم فیس بوک مسنجر وارد شده اید ، خواه این گوشی هوشمند اندروید، آیفون یا آیپد یا برنامه Facebook Messenger برای دسکتاپ باشد. باید مسنجر را با استفاده از یکی از این برنامه ها غیرفعال کنید.

مربوط: نحوه حذف و دیلیت اکانت حساب فیس بوک

اگر تصمیم گرفتید که آماده غیرفعال کردن مسنجر فیس بوک هستید ، ابتدا باید حساب فیس بوک خود را با استفاده از وب سایت یا برنامه فیس بوک غیرفعال کنید . پس از انجام این کار و ورود به سیستم ، به برنامه مورد علاقه خود در Facebook Messenger بازگردید.

صرف نظر از اینکه از Messenger در Android ، iPhone یا iPad یا Messenger برای Desktop استفاده می کنید ، دستورالعمل های غیرفعال کردن آن یکسان است.

در برگه Chats ، روی عکس نمایه خود در گوشه بالا سمت چپ پنجره یا صفحه ضربه بزنید.

روی «Legal & Policies» در پایین صفحه ضربه بزنید.

روی “Deactivate Messenger” و سپس “Deactivate” ضربه بزنید.

رمز ورود خود را وارد کنید ، سپس دکمه “Continue” را دنبال کنید.

برای غیرفعال کردن مسنجر فیس بوک از دکمه بزرگ آبی “Deactivate” استفاده کنید.

چگونه دوباره مسنجر فیس بوک را فعال کنیم

با ورود به سیستم Facebook Messenger با نام کاربری و رمزعبور خود می توانید حساب مسنجر خود را مجدداً فعال کنید. ساده!

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید