اسپاتیفای

نحوه ساخت حساب کاربری در اسپاتیفای کیدز ( Spotify Kids )

Spotify Kids یک برنامه گوش دادن مستقل است که با نیازهای منحصر به فرد جوانان ساخته شده است. با اشتراک Premify با قیمت 14.99 دلار در ماه ، می توانید برنامه خود را با 8000+ آهنگ ، داستان و لالایی گوش دهید. در ادامه نحوه ساخت حساب کاربری در اسپاتیفای کیدز را آموزش می دهیم.

مرتبط: نحوه لغو و حذف اشتراک برنامه اسپاتیفای ( Spotify )

نحوه ساخت حساب کاربری در اسپاتیفای کیدز

قبل از دسترسی به برنامه Spotify Kids ، باید یک اشتراک Spotify Premium Family داشته باشید. برای ثبت نام در سرویس 14.99 دلار در ماه ، به صفحه اشتراک خانواده Spotify بروید و پیام ها را دنبال کنید. پس از ورود به سیستم و فعال شدن حساب اصلی خود ، زمان آن است که حساب کاربری (های) خود را برای فرزندان خود ایجاد کنید.

برای ایجاد یک حساب Spotify Kids جدید ، برنامه Spotify Kids را از طریق Google Play Store  برای Android یا Apple App Store  برای iPhone یا iPad بارگیری کنید . برنامه را راه اندازی کنید و روی دکمه “Log In” ضربه بزنید.

Set Up a Spotify Kids Account

اطلاعات ورود به سیستم را وارد کنید و روی “Continue” در صفحه تأیید ضربه بزنید. نام فرزندتان را وارد کنید. می توانید تولد فرزندتان را به صورت اختیاری وارد کنید.

وقتی کارتان تمام شد ، “Continue” را فشار دهید. برای تأیید این که با شرایط ذکر شده در آن موافقت کرده اید ، یک اعلامیه حریم خصوصی جداگانه دریافت خواهید کرد.

Set Up a Spotify Kids Account

در مرحله بعد ، می توانید بین دو سبک جداگانه هم از نظر محتوا و هم برای رابط Spotify Kids ، انتخاب کنید. برای رابط کاربری دقیق تر با موسیقی دوست داشتنی با رادیو ، “Audio for older kids” انتخاب کنید. برای یک رابط کاربری ساده تر با آهنگ های کودکان ، داستان های خواب و لالایی ، “Audio for younger kids” انتخاب کنید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد محتوا و سبک هر انتخاب ، روی “Help me choose” ضربه بزنید. می توانید هر زمان که بخواهید با دسترسی به منوی تنظیمات در برنامه Spotify Kids ، عقب و جلو بروید. پس از اتمام کار ، “Continue” را فشار دهید.

Set Up a Spotify Kids Account

نماد را برای نشان دادنجنسیت بچه ها انتخاب کنید. بسته به انتخاب محتوای شما برای بچه های کوچکتر یا بزرگتر ، رابط اصلی Spotify Kids بارگیری خواهد شد. با دسترسی به منوی تنظیمات والدین ، ​​همانطور که در زیر مشاهده می شود ، و تکرار این مراحل می توانید حساب های اضافی برای بچه ها اضافه کنید.

نحوه مدیریت حساب کودکان و نوجوانان در اسپاتیفای کیدز

برای دسترسی به منوی تنظیمات در Spotify Kids ، روی نماد کودک در بالا سمت چپ ضربه بزنید. از این صفحه می توانید با ضربه زدن روی نماد چرخ دنده در بالا سمت راست ، به تنظیمات والدین دسترسی پیدا کنید. همچنین می توانید نماد مداد را در وسط صفحه لمس کنید تا نماد کودک را به شخصیت دیگری تغییر دهید.

تنظیمات والدین بچه ها Spotify

از شما خواسته می شود یک رمزعبور چهار رقمی مخفی تنظیم کنید. اگر قبلاً حساب خود را تنظیم کرده اید ، از شما خواسته می شود که به جای آن وارد شوید. می توانید با دسترسی به همین منو ، این پین را بعداً تغییر دهید. این هم جایی است که می توانید یک حساب کاربری برای بچه ها اضافه کنید. هر اشتراک Spotify Premium Family می تواند حداکثر پنج کاربر دیگر را دعوت کند.

هنگامی که در منوی تنظیمات والدین هستید ، برای تغییر نام ، تولد یا تنظیمات محتوا ، روی “ویرایش” در کنار هر حساب کودکان ضربه بزنید. همچنین می توانید حساب بچه ها را از زیرمجموعه حذف کنید.


داشتن یک برنامه اختصاصی فقط برای بچه ها ، هم از نظر آرامش والدین و هم از نظر تحصیلات ، لذت بردن و استقلال ، یک قدم بزرگ رو به جلو است.

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید