فیس بوک

نحوه ذخیره و سیو کردن پست در فیس بوک

اتفاقات زیادی در فیس بوک می افتد که می تواند کمی طاقت فرسا باشد. اگر پستی را از دست دهید و بعداً نتوانید آن را پیدا کنید ، چه می کنید؟ خوشبختانه ، فیس بوک دارای یک ویژگی نشانه گذاری است که به شما کمک می کند همه چیز را ردیابی کنید و آنها را برای بعد ذخیره کنید. در ادامه نحوه ذخیره و سیو کردن پست در فیس بوک را توضیح می دهیم.

مانند توییتر ، فیس بوک به شما امکان می دهد مواردی را ذخیره کنید و بعداً به آنها دسترسی پیدا کنید. می توانید پیوندها ، پست ها ، عکس ها ، فیلم ها و حتی صفحات و رویدادهای مشترک را ذخیره کنید. همه این موارد را می توان در “Collections” سازمان داد.

مرتبط: نحوه ایجاد نظرسنجی در فیس بوک

ذخیره کردن پست در فیس بوک

ذخیره کردن چیزی در فیس بوک به همان روشی که از مرورگر دسکتاپ در ویندوز ، مک یا لینوکس ، مرورگر تلفن همراه همراه ، آیفون ، آیپد یا دستگاه اندروید استفاده می کنید به همان روش کار می کند.

ابتدا هر پست فیس بوکی را که می خواهید ذخیره کنید پیدا کنید. روی نماد سه نقطه در گوشه پست ضربه بزنید یا کلیک کنید.

بعد ، “Save Post” (یا ذخیره رویداد ، ذخیره لینک و غیره) را انتخاب کنید.

نحوه ذخیره و سیو کردن پست در فیس بوک

در اینجا جایی است که بسته به مکانی که از فیس بوک استفاده می کنید ، کمی متفاوت به نظر می رسد.

در یک مرورگر دسک تاپ ، یک پنجره بازشو از شما می خواهد که مجموعه ای را برای ذخیره در آن انتخاب کنید. مجموعه ای را انتخاب کنید یا مجموعه جدیدی بسازید و پس از اتمام روی “Done” کلیک کنید.

نحوه ذخیره و سیو کردن پست در فیس بوک

با مرورگر تلفن همراه ، پست مستقیماً به قسمت پیش فرض “Saved Items” می رود. بعد از ضربه زدن روی «Save Post» ، گزینه «Add to a Collection» را خواهید داشت.

نحوه ذخیره و سیو کردن پست در فیس بوک

این لیست مجموعه ها و گزینه ایجاد مجموعه جدیدی را به شما نشان می دهد.

برنامه های iPhone ، iPad و Android مانند سایت دسکتاپ عمل می کنند. پس از انتخاب “Save Pos” ، بلافاصله این گزینه را خواهید یافت که آن را در مجموعه ذخیره کنید یا مجموعه جدیدی ایجاد کنید.

نحوه دسترسی به پست های سیو شده در فیسبوک

پس از ذخیره پستی در فیس بوک ، احتمالاً از خود می پرسید که کجا می رود؟ ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه به همه مجموعه ها و موارد ذخیره شده خود دسترسی پیدا کنید.

مرتبط: نحوه تغییر نام صفحه و اکانت در فیس بوک

در دسک تاپ ویندوز ، Mac یا Linux خود ، به صفحه اصلی Facebook خود بروید و روی “Saved” در نوار کناری سمت چپ کلیک کنید. برای گسترش نوار کناری ممکن است لازم باشد ابتدا روی “See More” کلیک کنید.

در اینجا همه موارد ذخیره شده خود را مشاهده خواهید کرد. می توانید با مجموعه از نوار کناری سمت راست سازماندهی کنید.

با یک مرورگر تلفن همراه یا برنامه های فیسبوک برای آیفون ، آیپد یا اندروید، باید روی نماد همبرگر ضربه بزنید و سپس “Saved” را انتخاب کنید.

جدیدترین موارد در بالا ظاهر می شوند و مجموعه ها را می توان در زیر یافت.


آنچه در آن وجود دارد همین است! این یک ترفند کوچک خوب برای صرفه جویی در پست هایی است که از آن لذت می برید یا یادآوری اینکه وقتی وقت بیشتری دارید چیزی بخوانید نشانک ها همیشه مفید هستند.

مرتبط: نحوه پخش و گرفتن لایو استریم در فیس بوک

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید