اسپاتیفای

نحوه دانلود موسیقی از اسپاتیفای برای پخش آفلاین

اگر از Spotify Premium استفاده می کنید ، می توانید به راحتی هر آهنگ ، لیست پخش یا آلبومی را که دوست دارید بارگیری کنید و به صورت آفلاین به آنها گوش دهید. در اینجا نحوه دانلود موسیقی از اسپاتیفای برای استفاده آفلاین در دستگاه های تلفن همراه و دسکتاپ شما آورده شده است.

مرتبط: نحوه لغو و حذف اشتراک برنامه اسپاتیفای ( Spotify )

دانلود موسیقی از اسپاتیفای برای پخش آفلاین : موبایل

Spotify به شما امکان می دهد موسیقی را تقریباً در هر صفحه از برنامه های تلفن همراه خود بارگیری کنید ، اما بسته به مکانی که در آن هستید ، متفاوت است. در حالی که شما می توانید هر آهنگ یا آلبومی را تا زمانی که Spotify Premium داشته باشید بارگیری کنید ، بیایید با لیست های Liked Songs شما شروع کنیم.

مرتبط: نحوه لغو کردن اشتراک اسپاتیفای پرمیوم

برای انجام این کار ، برنامه Spotify را در دستگاه iPhone ، iPad یا Android خود باز کنید و سپس به برگه “Your Library” بروید.

نحوه دانلود موسیقی از اسپاتیفای برای پخش آفلاین

از بخش Music > Playlists ، روی گزینه “Liked Songs” ضربه بزنید.

نحوه دانلود موسیقی از اسپاتیفای برای پخش آفلاین

اکنون گزینه “Download” را در بالا مشاهده خواهید کرد. برای شروع بارگیری آهنگهای Liked خود ، روی ضامن کنار آن ضربه بزنید. اکنون ، همچنان که آهنگ های دلخواه را حفظ می کنید ، در کتابخانه شما ذخیره می شوند و به صورت خودکار در دستگاه شما بارگیری می شوند. و بله ، این ویژگی برای هر لیست پخش در کتابخانه شما کار می کند.

نحوه دانلود موسیقی از اسپاتیفای برای پخش آفلاین

اما این یک سوئیچ واحد است. چه اتفاقی می افتد اگر فقط بخواهید آلبوم خاصی را بارگیری کنید ، شاید بدون اضافه کردن آنها به لیست پخش Liked Songs شما؟

به آلبوم یا لیست پخش بروید و روی دکمه “Download” در زیر توضیحات ضربه بزنید.

نحوه دانلود موسیقی از اسپاتیفای برای پخش آفلاین

موسیقی به کتابخانه شما اضافه می شود (اما نه لیست پخش Liked Songs شما) و Spotify تا زمانی که در Wi-Fi هستید ، فوراً بارگیری آهنگ ها را شروع می کنید.

نحوه دانلود موسیقی از اسپاتیفای برای پخش آفلاین

اگر می خواهید بارگیری از طریق تلفن همراه را فعال کنید ، می توانید با رفتن به Settings > Music Quality > Download Using Cellular این گزینه را فعال کنید.

نحوه دانلود موسیقی از اسپاتیفای برای پخش آفلاین

اکنون ، تا زمانی که تلفن هوشمند یا رایانه لوحی شما هر 30 روز یک بار به اینترنت متصل شود ، آهنگ های بارگیری شده برای استفاده آفلاین در دسترس خواهد بود.

شما به طور مستقیم نمی توانید آهنگ های جداگانه را بارگیری کنید. در عوض ، شما باید از ویژگی های Liked Songs استفاده کنید. روی نماد “قلب” که در کنار یک آهنگ جداگانه وجود دارد ضربه بزنید تا آن را دوست داشته باشید ، و تا زمانی که ویژگی بارگیری را برای لیست پخش آهنگ های دوست داشتنی فعال کنید ، آنها برای گوش کردن آفلاین در دسترس خواهند بود.

دانلود موسیقی از اسپاتیفای برای پخش آفلاین : دسکتاپ

برنامه دسکتاپ Spotify هنگام بارگیری آهنگ ها کاملاً محدود است. شما فقط می توانید آهنگ ها و لیست های پخش Liked خود را بارگیری کنید. شما نمی توانید آلبوم ها یا آهنگ های جداگانه را بارگیری کنید.

برای بارگیری لیست پخش آهنگهای پسندیده شده ، برنامه Spotify را در رایانه شخصی Windows 10 ، مک یا Linux خود باز کنید و سپس از بخش “Your Library” در نوار کناری ، “Liked Songs” را انتخاب کنید. از آنجا ، روی گزینه جابجایی کنار “Download” کلیک کنید تا بارگیری همه آهنگهای پسندیده شروع شود.

برای بارگیری لیست پخش ، ابتدا آن را در برنامه رومیزی Spotify باز کنید و سپس بر روی دکمه منو سه نقطه کلیک کنید. در اینجا گزینه “Download” را انتخاب کنید.

نحوه تغییر حالت آفلاین در اسپاتیفای

بر خلاف Apple Music ، اسپاتیفای بخش جداگانه ای برای موسیقی بارگیری شده ندارد. درعوض ، حالت آفلاین را ارائه می دهد. پس از فعال کردن ، Spotify تعامل با سرویس پخش را متوقف می کند ، حتی اگر به اینترنت متصل باشید.

شما هنوز هم می توانید کاتالوگ موسیقی Spotify را مرور کنید ، اما تا زمانی که به اینترنت وصل شوبد، قادر به پخش آنها نخواهید بود. حالت آفلاین تمام موسیقی آفلاین اخیر خود را در بالای صفحه اصلی به شما ارائه می دهد و می توانید برای دیدن آلبوم ها و لیست های پخش که بارگیری کرده اید به کتابخانه بروید. اگر یک آهنگ خاکستری نشده باشد ، به این معنی است که بارگیری می شود و قابل پخش است.

برای جابجایی به حالت آفلاین ، روی دکمه “تنظیمات” موجود در قسمت بالای صفحه کلیک کنید.

در اینجا گزینه “Playback” را انتخاب کنید.

اکنون می توانید روی دکمه جابجایی در کنار “حالت آفلاین” ضربه بزنید تا آفلاین شوید. می توانید دوباره به اینجا برگردید تا آنلاین شوید.


بهترین چیز در مورد Spotify موتور کشف موسیقی آن است.

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید