اردیبهشت 19, 1400 0:43 ق.ظ
نحوه خاموش کردن تبلیغات پاپ آپ در استیم

نحوه خاموش کردن تبلیغات پاپ آپ در استیم ( Steam )

هنگامی که Steam را راه اندازی می کنید ، معمولاً یک پنجره بازشو با تبلیغات برای به روزرسانی بازی هایی که شما در اختیار دارید و بازی های جدید را نشان می دهد. در اینجا نحوه خاموش کردن آن تبلیغات پاپ آپ استیم آمده است.

نحوه خاموش کردن تبلیغات پاپ آپ در استیم

خاموش کردن تبلیغات پاپ آپ در استیم

این ویژگی در منوی تنظیمات Steam قرار دارد که می توانید با کلیک کردن بر روی “Steam” در گوشه سمت چپ و انتخاب “Settings” به آن دسترسی پیدا کنید.

مرتبط: آموزش رفع مشکل روشن نشدن گوشی اندرویدی

اگر در مکینتاش هستید ، می توانید از کلیدهای میانبر برای باز کردن منوی Steam Preferences استفاده کنید. برای راه اندازی آن ، Cmd + را فشار دهید.

نحوه خاموش کردن تبلیغات پاپ آپ در استیم

هنگامی که در پنجره تنظیمات ، روی برگه “Interface” در سمت چپ پنجره کلیک کنید.

کادر غیرفعال کردن گزینه “Notify Me About Additions Or Changes To My Games, New Releases, And Upcoming Releases” را علامت بزنید.

هنگامی که این تنظیمات را مطابق دلخواه خود تغییر داده اید ، برای تأیید تغییرات ، روی “OK” کلیک کنید. اگر می خواهید دوباره این تبلیغات را فعال کنید ، می توانید به سادگی به این فهرست برگردید و تنظیم مجدداً تنظیم کنید.


پاپ آپ های Steam این امکان را فراهم می کند که باخبر شوید از بروزرسانی ها یا نسخه های جدیدی که ممکن است مورد علاقه شما باشد. با این حال ، می توانید این pop-up آزار دهنده را غیرفعال کنید و در عوض با شخصی سازی تنظیمات جستجوی Steam خود عناوین جالب را پیدا کنید .

درباره ی عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی البته عاشق سریالای ترکی هم هستم =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.