فیس بوک

چگونه به سرعت تعداد زیادی از پست های قدیمی فیس بوک را حذف کنیم

پاک کردن یک پست فیس بوک در هر زمان به اندازه کافی آسان است ، اما برای پاک کردن پست ها به صورت دسته جمعی ساخته نشده است. برای این کار ، باید به یک برنامه جانبی مرورگر متوسل شوید. در ادامه نحوه حذف کردن پست های قدیمی فیس بوک را به شما آموزش می دهیم.

اگر مدتی از فیسبوک استفاده کرده اید ، خیلی طولانی خواهد شد تا برگردید و هر پست را جداگانه حذف کنید.اگر می خواهید یک روش سریع برای حذف بسیاری از پست ها به طور همزمان وجود داشته باشد ، باید از افزونه مرورگر استفاده کنید.

ما می خواهیم از Google Social Post Post Manager برای Google Chrome استفاده کنیم. ما نتوانسته ایم افزونه ای برای Firefox یا Safari پیدا کنیم که به آسانی کار کند ، بنابراین حتی اگر کاربر Chrome نیستید ، احتمالاً به بهترین نحو می توانید Chrome را به طور موقت نصب کنید تا بتوانید از این برنامه افزودنی برای مرتب سازی Facebook خود استفاده کنید.

حذف پست های قدیمی فیس بوک

Chrome را باز کرده و به  صفحه  Social Book Post Manager  در فروشگاه وب Chrome بروید. بر روی دکمه ” Add to Chrome ” کلیک کنید.

سپس بر روی دکمه ” Add Extension ” کلیک کنید. برای پایان نصب برنامه افزودنی ، باید از Chrome خارج شوید و دوباره آن را باز کنید.

مرتبط: دانلود آهنگ های فیلم هندی Bharat ( بهارات )

اکنون برنامه افزودنی آماده است ، به فیس بوک بروید. اگر می خواهید ، می توانید نسخه ای از تمام داده هایی که تاکنون در فیس بوک ارسال کرده اید به عنوان یک نسخه پشتیبان تهیه کنید. پس از آن (یا به جای آن اگر به پشتیبان گیری از پست های قدیمی خود اهمیتی نمی دهید) ، روی فلش رو به پایین در سمت راست بالای صفحه کلیک کرده و دستور “Log Activity” را انتخاب کنید.

Log Activity هر کاری را که تاکنون در فیس بوک انجام داده اید نشان می دهد . می توانید با استفاده از فیلترهای سمت چپ انواع خاصی از فعالیت را مشاهده کنید و با استفاده از پیمایش در سمت راست ، به یک تاریخ مشخص بپردازید.

اگر می خواهید همه کارهایی را که انجام داده اید حذف کنید ، Activity Log را در فیلترها انتخاب کنید. در غیر این صورت ، اگر می خواهید مواردی که ارسال کرده اید یا پست هایی که در آن برچسب خورده اید حذف شود ، از فیلترهای مربوطه استفاده کنید. 

وقتی فیلتر خود را تنظیم کردید ، روی نماد ” Social Book Post Manager ” در Chrome کلیک کنید تا برنامه افزودنی را ایجاد کنید.

در اینجا چند گزینه برای تنظیم دقیق پست های مورد نظر شما وجود دارد.

  • Year : یک سال خاص را هدف قرار دهید یا فقط همه را انتخاب کنید.
  • Month : یک ماه خاص را هدف قرار دهید یا فقط گزینه All را انتخاب کنید.
  • Text Contains : فقط پست های هدفمند حاوی یک کلمه کلیدی خاص است.
  • Text Not Contains : فقط پست ها را بدون کلمه کلیدی معینی هدف قرار دهید.
  • Prescan On Page: به شما امکان می دهد بررسی کنید که پست ها قبل از حذف شدن حذف شوند.
  • Speed : سرعت کار مدیر پست کتاب اجتماعی. در رایانه ای سریعتر و اتصال اینترنتی خوب می توانید از سرعت بالاتری استفاده کنید.

برای نشان دادن این که چگونه این همه کار می کند ، من از نوامبر 2007 می خواهم تمام پیام های خودم را هدف قرار دهم. ابتدا فیلتر “Posts” را در فیس بوک انتخاب کردم تا این برنامه فقط پست های شخصی من باشد. سپس ، برنامه مدیریت پست مدیریت اجتماعی را باز کردم ، سال 2007 را برای سال و ماه نوامبر انتخاب کردم. گزینه “Prescan on Page” را فعال کرده ام تا بتوانم پست ها را قبل از حذف بررسی کنم. و من از کلمات کلیدی استفاده نمی کنم.

مدیر دفترچه راهنمایی کتاب اجتماعی راه مورد نظر خود را تنظیم کرده و بر روی دکمه “حذف” کلیک کنید.

عقب بنشینید و بگذارید کار خود را انجام دهد. هرچه تعداد پستهای بیشتری را هدف قرار دهید ، مدت زمان بیشتری طول خواهد کشید.

وقتی اسکن انجام شد ، نتایج را می بینید. اگر گزینه prescan را روشن کرده اید ، لیستی از پست های مطابق با یک آبیک کوچک را در کنار هر پست نشان می دهد که برای حذف آن وجود دارد. اگر prescan را در اختیار نداشتید ، پستهای شما قبلاً حذف شده اند.

اگر از prescan استفاده کرده اید ، می توانید هر پستی را که می خواهید نگه دارید از طریق آن اجرا کرده و از حالت انتخاب خارج کنید. همچنین می توانید منوی ” Confirm to Delete ” را باز کنید و همه پست ها را به طور همزمان انتخاب یا لغو انتخاب کنید. هنگامی که پست ها را بررسی و انتخاب کرده اید ، آن فهرست ” Confirm to Delete ” را باز کنید و دستور ” Delete ” را انتخاب کنید.

بار دیگر ، مدیر کتاب پست های اجتماعی برای حذف پست ها کار می کند. وقتی کار تمام شد ، پست ها از بین می روند.

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید