گوگل داکس

نحوه مخفی یا حذف کردن نظرات در گوگل داکس ( Google Docs )

Google Docs یک بستر عالی برای همکاری است و به شما امکان می دهد از راه دور و همزمان با دیگران روی اسنادی که ایجاد می کنید کار کنید. می توانید نظرات را به اسناد اضافه کنید ، اما پس از اتمام کار ، می توانید نظرات را به چند روش مختلف پنهان یا حذف کنید. در اینجا نحوه مخفی یا حذف کردن نظرات در گوگل داکس ( Google Docs ) را به شما آموزش می دهیم.

یک کاربر می تواند نظرات را به یک سند Google Docs اضافه کند ، حذف کند یا بپذیرد ، اما فقط در صورت داشتن اجازه انجام این کار. اگر به کاربر دسترسی به یک سند Google Docs  با مجوزهای “نظر” یا “ویرایشگر” دسترسی داده شود ، می بایست مجوزهای لازم را برای دنبال کردن این مراحل داشته باشد.

مرتبط: نحوه مقایسه اسناد در گوگل داکس ( Google Docs )

مخفی کردن نظرات در گوگل داکس

اگر می خواهید به طور موقت نظرات را در یک پرونده Google Docs مخفی کنید ، باید به یک سند دیگر تغییر دهید.

در حالی که حالت های “ویرایش” و “پیشنهاد دادن” نظرات را در سمت راست هر صفحه از اسناد نمایش می دهند ، می توانید با تغییر حالت “Viewing” ، نظرات را مخفی کنید. این اجازه می دهد تا آن را به عنوان یک سند چاپ شده مشاهده کنید.

شما قادر به ویرایش یا ایجاد تغییر در سند نیستید ، اما در حالی که این حالت فعال است ، نظرات پنهان باقی می مانند. برای جابجایی به این حالت ، از منوی بالا روی View > Mode > Viewingکلیک کنید.

نحوه مخفی یا حذف کردن نظرات در گوگل داکس ( Google Docs )

حذف نظرات یا پیشنهادات در گوگل داکس

در حالی که نظر یا پیشنهادی یک روش مفید برای به دست آوردن بازخورد است ، ممکن است با نظرات یا پیشنهاداتی که ارائه می شود مخالف باشید. اگر می خواهید آنها را حذف کنید ، می توانید این کار را انجام دهید.

اگر می خواهید بدون تأیید نظر ، نظر را حذف کنید ، می توانید با کلیک بر روی نماد منو سه نقطه در کادر نظرات ، این کار را انجام دهید. در منوی کشویی گزینه “Delete” را برای حذف نظر انتخاب کنید.

نحوه مخفی یا حذف کردن نظرات در گوگل داکس ( Google Docs )

برای حذف ویرایش پیشنهادی ، بر روی نماد “X” (حذف) در کادر پیشنهادی کلیک کنید. این ویرایش را رد می کند و دائم آن را از نظر پنهان می کند.

نحوه مخفی یا حذف کردن نظرات در گوگل داکس ( Google Docs )

اگر می خواهید همه ویرایشهای پیشنهادی را از طریق یک سند Google Docs به یکباره رد کنید و حذف کنید ، می توانید با کلیک روی Tools> Review Suggested Edits ، این کار را انجام دهید.

در کادر “Suggested Edits” که در بالا سمت راست ظاهر می شود ، روی دکمه “Reject All” کلیک کنید.

نحوه مخفی یا حذف کردن نظرات در گوگل داکس ( Google Docs )

با این کار همه پیشنهادات ویرایش شده در سند شما رد می شود و آنها را از صفحه خود حذف می کنید.

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید