مایکروسافت ورد

نحوه پاک و حذف کردن صفحه در مایکروسافت ورد

اگر می خواهید یک صفحه حاوی متن ، گرافیک یا مطالب دیگر را در یک سند مایکروسافت ورد حذف کنید با ما در ادامه همراه باشید تا نحوه پاک کردن صفحه در مایکروسافت ورد را به شما آموزش دهیم.

حذف و پاک کردن صفحه در مایکروسافت ورد

کاملاً سریعترین راه برای حذف صفحه محتوا در Word انتخاب محتوای موجود در آن صفحه و فشار دادن کلید Backspace (در مک گزینه Delete) است. اگر نمی خواهید متن صفحه را به صورت دستی کلیک کرده و برجسته کنید ، می توانید از ابزار یافتن و جایگزینی داخلی استفاده کنید.

مرتبط: نحوه حذف و اضافه کردن کامنت در مایکروسافت ورد

اولین کاری که می خواهید انجام دهید این است که در هر صفحه ای که می خواهید حذف کنید ضربه بزنید. با مراجعه به گوشه پایین سمت چپ پنجره ، می توانید شماره صفحه‌ای را که در آن قرار دارید ، مشاهده کنید.

Delete a Page in Microsoft Word

بعد ، Ctrl + G را روی Windows یا Option + Command + G در Mac فشار دهید. اکنون در برگه “Go To” از پنجره “Find & Replace” قرار خواهید گرفت. اکنون \page را در جعبه متن “Enter Page Number” تایپ کنید. “Go To” را انتخاب کنید.

رفتن به صفحه

کلیه مطالب موجود در صفحه فعلی شما انتخاب می شود. تنها کاری که اکنون باید انجام دهید این است که کلید Backspace (در مک گزینه Delete) را فشار دهید تا صفحه حذف شود.

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید