اپل واچ

نحوه حذف برنامه ها در اپل واچ (Apple Watch)

افزودن برنامه ها به Apple Watch به آسانی نصب آنها از طریق App Store از طریق دستگاه متصل است. اما چگونه آنها را حذف می کنید؟ خوشبختانه ، این نیز بسیار ساده است ، اگرچه چند روش برای انتخاب وجود دارد. ما شما را از طریق همه آنها آگاه خواهیم کرد.

نحوه حذف مستقیم برنامه ها در اپل واچ

مستقیم ترین راه برای حذف برنامه ها در Apple Watch خود دستگاه است. اگر عادت به حذف برنامه ها در iPhone خود داشته باشید ، این یک تجربه آشنا خواهد بود ، اگرچه چند مورد را باید بخاطر بسپارید. این مراحل ساده را دنبال کنید:

مرتبط: نحوه افزودن و نصب برنامه ها در اپل واچ ( ساعت اپل )

 1. تاج دیجیتال را روی Apple Watch فشار دهید تا برنامه های موجود خود را ببینید.
 2. اگر برنامه های شما در فهرست مشاهده (لیست عمودی نمادها) است ، کافی است روی برنامه مورد نظر برای حذف انگشت خود را به سمت چپ بکشید ، سپس روی نماد سطل زباله قرمز ضربه بزنید.
  1. اپل واچ از شما می خواهد حذف را تأیید کنید. برای حذف برنامه ، روی Delete App ضربه بزنید یا برای لغو کردن ، Cancel کنید.
 3. اگر برنامه های شما در Grid View قرار دارند (نمای لانه زنبوری با نمادهای مدور برنامه) ، به آرامی صفحه را فشار داده و نگه دارید تا زمانی که برنامه ها به هم بزنند و X را در گوشه های خود نشان دهند.
  1. روی X که روی برنامه ای است که می خواهید حذف کنید ، ضربه بزنید.
  2. اپل واچ از شما می خواهد حذف را تأیید کنید. برای حذف برنامه ، روی Delete App ضربه بزنید یا برای لغو کردن ، Cancel کنید.

حتی می توانید برخی از برنامه های داخلی مانند Breathe و Remote را حذف کنید. اگر می خواهید آنها را پس بگیرید ، از طریق App Store در اپل واچ یا در برنامه Watch app در آیفون در دسترس هستند.

چگونه برنامه های اپل واچ را از آیفون خود حذف کنیم

به طور پیش فرض ، هر برنامه ای را که در آیفون حذف کنید از Apple Watch شما نیز محو خواهد شد. اگر می خواهید برنامه ای را فقط از اپل واچ حذف کنید ، باید چند مرحله خاص را طی کنید.

 1. برنامه Watch را در آیفون خود راه اندازی کنید.
 2. در برگه My Watch ، به بخش Installed on Apple Watch بروید و روی برنامه مورد نظر برای حذف ضربه بزنید.
 3. نمایش برنامه در Apple Watch را خاموش کنید. با این کار برنامه از ساعت حذف می شود ، اما آن را در آیفون نگه می دارید.
 4. این روش فقط به شما امکان می دهد برنامه های جانبی را حذف کنید. برای حذف برنامه های اصلی ، باید آنها را از خود Apple Watch حذف کنید.
 5. همیشه می توانید با تکرار مراحل کار و روشن کردن Show App در اپل واچ ، این برنامه ها را دوباره اضافه کنید. نصب مجدد برنامه روی ساعت ممکن است مدتی کوتاه طول بکشد.

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید