فیس بوک

چگونه اسم صفحه فیس بوک ( Facebook ) خود را تغییر دهیم

گاهی اوقات ، اولین اسمی که واسه شبکه های اجتماعی خود می گذارید جذابیت نیست. ممکن است چند هفته بعد نام بهتری برای صفحه فیسبوک خود پیدا می کنید. نگران نباشید ، می توانید اسم صفحه فیس بوک خود را در هر زمان تغییر دهید! . در ادامه نحوه عوض کردن اسم صفحه ( پیج ) فیسبوک را به شما آموزش می دهیم. با ما همراه باشید.

تغییر اسم ( پیج ) صفحه فیس بوک

برای شروع ، صفحه فیس بوک را در مرورگر مورد علاقه خود باز کنید (در زمان نوشتن ، ما در برنامه موبایل Facebook قادر به دسترسی به گزینه نبودیم). ما از رابط جدید Facebook استفاده خواهیم کرد تا روند کار را برای شما راهنمایی کنیم.

پس از باز کردن صفحه فیس بوک ، روی دکمه “Page Settings” در گوشه پایین سمت چپ صفحه کلیک کنید.

چگونه اسم صفحه فیس بوک خود را تغییر دهیم

در اینجا ، بر روی دکمه “Edit Page Info” از نوار کناری کلیک کنید.

چگونه اسم صفحه فیس بوک خود را تغییر دهیم

اکنون گزینه “Name” را در بخش General مشاهده خواهید کرد. در اینجا کادر متن را انتخاب کنید و نام فعلی را با نام صفحه جدید جایگزین کنید. برای ذخیره نام جدید خود ، روی دکمه “Save Changes” کلیک کنید.

از شما خواسته می شود تغییرات خود را دوباره بررسی و تأیید کنید. هنگامی که آماده ادامه کار هستید ، روی دکمه “Request Change” کلیک کنید.

اکنون فیس بوک درخواست شما را بررسی خواهد کرد. اگر نام جدیدی که انتخاب کردید ، دستورالعملهای مربوط به نام صفحه فیس بوک را نقض نکند ، اعلانی را دریافت می کنید که می گوید تغییر تأیید شده است.

اگر گزینه تغییر نام را نمی بینید ، ممکن است شما توانایی ایجاد چنین تغییراتی را در نقش صفحه خود نداشته باشید ، یا ممکن است محدودیت هایی در صفحه شما وجود داشته باشد.


فقط به رابط کاربری جدید فیس بوک ارتقا داده اید؟ فراموش نکنید که حالت تاریک را امتحان کنید !

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید