اندروید

بهترین نرم افزار های مدیریت دانلود در اندروید

دانلود منیجرها به گونه ای طراحی شده اند که به کاربران امکان کنترل دانلود های خود را می دهند . برخی از این برنامه ها می توانند با بارگیری از چندین منبع همزمان ، بارگیری را سرعت بخشند. دانلود منیجر اندروید معمولاً به صورت پیش فرض روی دستگاه ها از قبل نصب می شود. اما ، این دانلود منیجر پیش فرض ممکن است سرعت کمی داشته باشند و به طور کلی از ویژگی های پیشرفته ای نظیر صف انتظار یا از سرگیری دانلود برخوردار نیستند. در ادامه دوتا از بهترین نرم افزار های مدیریت دانلود در اندروید را معرفی می کنیم.

نرم افزارهای مدیریت دانلود در اندروید : Advanced Download Manager

بهترین نرم افزار های مدیریت دانلود در اندروید

قیمت: رایگان

Advanced Download Manager یکی از محبوب ترین دانلود منیجر برای اندروید است. این نرم افزار دارای یک رابط کاربری آسان، قابلیت های فراوان و پشتیبانی از انواع فایل ها است. برخی از ویژگی ها شامل بارگیری همزمان ، پشتیبانی از کارت های SD ، مدیریت سرعت و پشتیبانی از پرونده های بسیار بزرگ است. همچنین ویجت را در کنار برخی از قابلیت های کاربرپسند فراهم می کند. همچنین با تبلیغات رایگان است.

دانلود منیجر : Checketry

 این یک مدیر دانلود جدیدتر برای افراد دارای رایانه شخصی است. این برنامه به شما امکان می دهد تا بارگیری مواردی مانند بازی های Steam ، انواع مختلف فایل ها و حتی تورنتهای موجود در رایانه را از طریق تلفن خود نظارت کنید.

مرتبط: بهترین برنامه طراحی تاتو ( تتو ، خالکوبی ) برای اندروید

 همچنین دارای یک رابط کاربری پاک و همراه با پشتیبانی از Steam ، Battle.net ، uTorrent ، qBitTorrent ، EA Origin و حتی Chrome و Firefox است. تنظیم یک لحظه طول می کشد ، اما در آزمایش ما بسیار خوب عمل کرد. این برنامه همچنین با تبلیغات رایگان است.

نرم افزار های مدیریت دانلود در اندروید : IDM

قیمت: رایگان / 1.99 $

IDM یکی دیگر از گزینه های محبوب در فضای مدیر دانلود است. این کار مانند سایر مدیریت دانلود انجام می شود ، به جز این که پشتیبانی torrent مستقیم نیز دارد. این باعث می شود گزینه خوبی برای افرادی که از تورنت استفاده می کنند (البته از نظر قانونی). همچنین از پنج بارگیری همزمان ، امکان سرعت بخشیدن به سرعت بارگیری و موارد دیگر پشتیبانی می کند. همچنین ردیاب های جانبی را مسدود کرده و شامل یک مرورگر داخلی نیز می شود. نسخه حرفه ای با قیمت 1.99 دلار بسیار مناسب اجرا می شود.

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید