اندرویدمطالب ویژه

3 تا از بهترین برنامه های حل مسائل ریاضی برای اندروید

ریاضیات برای بسیاری از افراد موضوعی دشوار است.  افراد به دلایل مختلف به دنبال برنامه های حل مسائل ریاضی هستند ، اما بیشتر آنها آموزشی هستند. ما در ادامه 3 تا از بهترین برنامه های مربوط به حل تمرین های ریاضی برای اندروید را قرار داده ایم. باما همراه باشید.

برنامه حل مسائل ریاضی : Brainly

قیمت: رایگان

Brainly یک برنامه شبکه های اجتماعی برای دانشجویان است. این امکان را به افراد می دهد که سؤال کنند. سایر اعضا با توضیحات در مورد چگونگی عملکرد مشکل به سؤالات پاسخ می دهند. سطح تحصیلات پشتیبانی شده شامل مدرسه ابتدایی از طریق برخی دانشکده ها است. این بستگی به آنچه مردم می دانند دارد. این یک برنامه و خدمات رایگان است توضیحات فروشگاه Google Play را برای لیست کاملی از موضوعات و موضوعات موجود بررسی کنید.

Math problem solving program .Math Practice Solution for Android

برنامه حل تمرین ریاضی برای اندروید : HiPER

قیمت: رایگان / 3.49 دلار

HiPER یک ماشین حساب علمی عالی است. این یکی باید برای ریاضیات سطح دانشکده و دانشکده ها کار کند. نسخه رایگان دارای ده رقم به همراه سه رقم اعشاری است. نسخه پریمیوم آن را به 100 رقم معمولی و نه رقم اعشاری افزایش می دهد. مطمئناً بهترین ماشین حساب علمی در Google Play است. نسخه پریمیوم 3.49 دلار است و فکر می کنیم منطقی باشد.

مرتبط: چند برنامه امنیتی اندروید برتر برای گوشی

Math problem solving program . Math Practice Solution for Android

برنامه حل مسائل ریاضی برای اندروید : Khan Academy

قیمت: رایگان

آکادمی خان یکی از سنتی ترین برنامه های ریاضی است. این امکان را به شما می دهد که ریاضی (و سایر موضوعات) را در یک محیط مرور و دوباره یاد بگیرید. این برنامه شامل بیش از 10،000 فیلم ، 40،000 سؤال مختلف ریاضی است. این شامل آمار ، مثلثات ، حساب ، جبر اساسی ، پیش جبر ، حساب و بسیاری موارد دیگر است. بهترین ویژگی آکادمی خان قیمت آن است. استفاده از آن برای همیشه کاملاً رایگان است. این امر آن را برای برنامه های ریاضی ضروری می کند


عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید