توییترکلاب هاوس

اسپیس توییتر چیست و آیا با کلوب هاوس متفاوت است؟

وب سایت های رسانه های اجتماعی تمایل دارند روندها را دنبال کنند و ویژگی های محبوب را تولید کنند. احتمالاً متوجه شده اید که همه آنها اکنون “استوری” دارند. اگر از توییتر استفاده می کنید ، ممکن است متوجه چیز جدید دیگری به نام “Spaces” شده باشید. اسپیس توییتر چیست و آیا باید به آنها اهمیت دهید؟

داستان Twitter Spaces شباهت زیادی به روند “Stories” فوق الذکر دارد . همه چیز با یک شبکه اجتماعی داغ و جدید به نام کلاب هاوس شروع شد که به سرعت محبوب شد. به طور طبیعی ، توییتر (و چندین شبکه اجتماعی دیگر) می خواستند روند را دنبال کنند ، و این زمانی است که اسپیس متولد شد.

مرتبط: نحوه ارسال استوری در توییتر با استفاده از قابلیت Fleets

اسپیس توییتر چیست؟

توییتر

بنابراین Twitter Spaces پاسخی به کلاب هاوس است ، اما آیا آنها به همان شیوه کار می کنند؟ تقریبا. درست مانند کلاب هاوس ، Spaces اتاق های گفتگوی زنده فقط صوتی است. به آن به عنوان یک نمایش رادیویی زنده فکر کنید که هرکسی می تواند به آن بپیوندد.

به نظر می رسد که این شباهت زیادی به تماس کنفرانسی مربوط به مدرسه قدیمی داشته باشد ، اما موارد اساسی وجود دارد که Spaces را منحصر به فرد می کند. اول و مهمترین ، بخش بزرگی از تجربه ، توانایی ورود به سیستم است. شما در حال شرکت در جلسه ای نیستید که چهره شما روی صفحه است و انتظار می رود صحبت کنید.

اسپیس تویتر بیشتر شبیه یک رویداد زنده و حضوری است تا یک جلسه مجازی. تصور کنید که در یک کالج هستید و در هر کلاس سخنرانی ارائه می شود. می توانید وارد کلاسهای مورد علاقه خود شوید ، بنشینید و گوش دهید.

واکنش ها در یک فضای توییتر

و دقیقاً مانند آنچه ممکن است در میان جمعیت یک رویداد واقعی انجام دهید ، برخی واکنش ها نیز در اختیار شماست. 

چه کسی می تواند در اسپیس توییتر صحبت کند؟

همانطور که گفته شد ، بخش عمده ای از Twitter Spaces کسانی هستند که می توانند در واقع صحبت کنند.

تنظیمات پیش فرض هنگام ایجاد یک فضا “فقط افرادی است که شما برای گفتگو دعوت می کنید” است. این بدان معناست که فقط شما ، شخصی که یک Space را راه اندازی کرده اید ، تصمیم می گیرید که چه کسی می تواند صحبت کند. شما باید صریحاً به آنها اجازه صحبت دهید. گزینه های دیگر برای افرادی که می توانند صحبت کنند “افرادی که شما دنبال می کنید” و “همه” هستند.

میزبان می تواند افرادی را که می توانند صحبت کنند در حالی که اسپیس فعال است تغییر دهد. آنها همچنین می توانند به شنوندگان توانایی صحبت در هر زمان را بدهند ، و شنوندگان نیز می توانند درخواست صحبت کنند (اگرچه میزبان مجبور به اعطای آن نیست). میزبان ها می توانند بلندگوها را نیز در هر زمان بی صدا کنند.

در حالی که کلاب هاوس 5000 نفر محدودیت دارد ، اما تعداد شنوندگان در فضای توییتر محدودیتی ندارد. با این وجود محدودیت 11 سخنران (از جمله میزبان) وجود دارد.

نحوه استفاده از اسپیس توییتر

Twitter Spaces برای پیوستن و ایجاد در برنامه تلفن همراه Twitter برای کاربران iPhone ، iPad و Android در دسترس است. در زمان نوشتن مقاله ، Spaces روی دسکتاپ موجود نیست.

وقتی شخصی که دنبال می کنید از Twitter Space میزبانی می کند ، عکس نمایه او را در نوار بالای « Fleets » با طرح کلی بنفش مشاهده خواهید کرد. برای پیوستن به Space ، روی آن ضربه بزنید و “Join This Space” را انتخاب کنید.

برای ایجاد اسپیس ، روی دکمه شناور “+” در گوشه پایین سمت راست ضربه بزنید و “Spaces” را انتخاب کنید. اگر Spaces هنوز در دسترس شما نیست ، دکمه شناور فقط برای ساخت توییت است.

سپس به اسپیس یک نام می دهید و روی “Start Your Space” ضربه بزنید.

پس از شروع ، می توانید میکروفن خود را روشن یا خاموش کنید ، دیگران را دعوت کرده و نقش های گفتاری را تنظیم کنید ، عکس العملی را انتخاب کنید و فضا را در فید توییتر خود به اشتراک بگذارید.

بعد از اتمام Space ، روی «End» ضربه بزنید.

تقریباً تمام آنچه در آن وجود دارد ، همین است. Twitter Spaces یک ویژگی آسان برای مکالمه با دوستان است تا مخاطبان توییتر شما بتوانند به صورت زنده گوش دهند. بدون ویدئو ، بدون متن ، فقط صدای ساده و بدون اجبار برای کسی که نمی خواهد صحبت کند.

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید