مایکروسافت آفیس

نحوه ایجاد اکانت مایکروسافت

برای اکثر کارهایی که در اکوسیستم مایکروسافت انجام می‌دهید، یک حساب مایکروسافت لازم است – ورود به سرویس‌ها و برنامه‌های مختلف آن‌ها و حتی خود ویندوز. در اینجا نحوه ایجاد اکانت مایکروسافت آمده است.

ممکن است از قبل یک حساب مایکروسافت داشته باشید

اگر از Outlook.com ، Microsoft OneDrive، Office 365، Skype یا Xbox Live استفاده کرده‌اید ، احتمال اینکه قبلاً یک حساب مایکروسافت داشته باشید بسیار زیاد است. ممکن است متوجه آن نشده باشید زیرا یک حساب مایکروسافت می تواند با هر آدرس ایمیلی مرتبط شود. فقط از خود مایکروسافت، ممکن است یک آدرس در outlook.com، hotmail.com، live.com یا حتی skype.com داشته باشید. همچنین، می‌توانید از یک آدرس ایمیل کاملاً غیر مایکروسافت (مانند Gmail یا هر چیز دیگری) برای حساب مایکروسافت خود استفاده کنید، بنابراین حتی ممکن است قبلاً یک آدرس ایمیل معمولی خود را مرتبط کرده باشید.

مرتبط: نحوه تغییر نام حساب مایکروسافت

نحوه ایجاد اکانت مایکروسافت

اگر قبلاً یک حساب مایکروسافت ندارید (یا فقط می خواهید یک حساب جدید ایجاد کنید)، بسیار آسان است. در واقع، اگر ویندوز را نصب می‌کنید (یا یک رایانه شخصی جدید را راه‌اندازی می‌کنید)، یا اگر یک برنامه یا سرویس مایکروسافت را راه‌اندازی می‌کنید، معمولاً شما را در راه‌اندازی حساب مایکروسافت راهنمایی می‌کند.

در غیر این صورت، اگر می‌خواهید حساب جدیدی راه‌اندازی کنید، به صفحه حساب Microsoft Windows بروید . هنگامی که در صفحه قرار گرفتید، روی دکمه ورود به سیستم در بالا سمت راست کلیک کنید.

به صفحه ورود به حساب کاربری خواهید رسید. اگر مشکوک هستید که ممکن است قبلاً یک حساب مایکروسافت داشته باشید، آدرس ایمیل خود را وارد کرده و دکمه «Next» را فشار دهید.

اگر خطایی می بینید، احتمالاً حساب کاربری ندارید (حداقل نه با آن آدرس). برای شروع ساختن یک مورد جدید، روی پیوند “Create One” کلیک کنید.

توجه : مایکروسافت همچنین پیشنهاد می کند از همان ایمیل (ایمیلی که آزمایش کردید) برای ایجاد حساب کاربری خود استفاده کنید. اگر ترجیح می دهید از ایمیل دیگری استفاده کنید، سپس در مرورگر خود بازگشت را بزنید و دوباره روی پیوند “Create One” کلیک کنید.

در صفحه ایجاد حساب، چند گزینه دارید. ابتدا، می‌توانید با استفاده از هر آدرس ایمیل موجود، اعم از اینکه توسط مایکروسافت صادر شده باشد یا خیر، حساب جدید خود را ایجاد کنید. فقط آدرس را تایپ کنید و سپس دکمه «Next» را بزنید. اگر آدرس ایمیلی ندارید که می‌خواهید از آن استفاده کنید، یا اگر می‌خواهید یک آدرس ایمیل جدید را فقط برای حساب مایکروسافت خود تنظیم کنید، به جای آن روی پیوند «Get a new email address» کلیک کنید.

در صفحه بعدی، یک رمز عبور برای محافظت از حساب خود ایجاد کنید و سپس دکمه «Next» را بزنید.

مایکروسافت یک کد امنیتی برای شما ایمیل می‌کند تا تأیید کند که شما مالک حساب ایمیل هستید. ایمیل خود را باز کنید و روی پیوند “Verify your email address” کلیک کنید یا کد امنیتی را از ایمیل کپی کنید.

اگر روی پیوند موجود در پیام کلیک کردید، کارتان تمام است. اگر می‌خواهید به جای آن کد امنیتی را جای‌گذاری کنید، این کار را در صفحه تأیید ایمیل انجام دهید و سپس روی دکمه «Next» کلیک کنید.

در صفحه بعدی کپچا را حل کنید و دوباره روی “Next” کلیک کنید.

تبریک می گویم! شما به تازگی اکانت مایکروسافت خود را ایجاد کرده اید.

اکنون می‌توانید از این حساب برای استفاده از همه سرویس‌های مایکروسافت مانند Windows Store، Outlook.com ، OneDrive، Skype و Xbox Live استفاده کنید. اگر هنگام ایجاد حساب کاربری برای خود شک دارید یا با مشکلی مواجه شدید، به ما اطلاع دهید.

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید