یوتیوب و یوتیوب تی وی

نحوه فعال کردن حالت تاریک برای یوتیوب (YouTube)

حالت تاریک YouTube تجربه تماشا را برای چشم آسانتر می کند. حالت تاریک یوتیوب در وب سایت YouTube و برنامه های تلفن همراه YouTube برای آیفون ، آیپد و اندروید موجود است.

فعال کردن حالت تاریک در وب سایت

در وب سایت YouTube ، روی نماد نمایه خود در گوشه سمت راست بالای صفحه کلیک کنید. بر روی گزینه “Dark Theme” از فهرست کلیک کنید.

اگر وارد سیستم نشده اید ، به جای آن روی دکمه منو کلیک کنید (به نظر می رسد سه نقطه عمودی است). همان گزینه “Dark Theme” را در اینجا پیدا خواهید کرد.

گزینه “Dark Dark” را فعال کنید تا تم تاریک برای YouTube فعال شود. این تنظیم فقط برای مرورگر وب فعلی شما اعمال می شود ، بنابراین باید تم تاریک را در هر رایانه ای که استفاده می کنید فعال کنید – با حساب Google شما همگام سازی نمی شود.

برای خنثی سازی این تغییر ، دوباره روی دکمه نمایه یا منو کلیک کنید ، “Dark Dark” را انتخاب کنید و نوار لغزنده را خاموش کنید.

برای یک حالت تاریک کامل روی دسک تاپ خود ، حالت تاریک را در مرورگر گوگل کروم ، موزیلا Firefox یا اج مایکروسافت فعال کنید. همچنین می توانید یک تم تاریک را در جیمیل فعال کنید . همچنین می توانید حالت تاریک داخلی Windows 10 را فعال کنید .

 

فعال کردن حالت تاریک یوتیوب در آیفون و آیپد

برنامه YouTube برای iPhone و iPad نیز گزینه تاریک حالت خاص خود را دارد. برای فعال کردن آن ، برنامه را راه اندازی کرده و روی نماد نمایه خود در گوشه سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید.

تنظیمات را در منوی ظاهر شده روی ضربه بزنید.

لغزنده “Dark Theme” را در صفحه تنظیمات فعال کنید.

برای استفاده دوباره از موضوع نور عادی YouTube ، به اینجا برگردید و کشویی “Dark Dark” را غیرفعال کنید.

حالت تاریک یوتیوب در آیفون و آیپد و اندروید

حالت تاریک یوتیوب در اندروید

اگر گزینه حالت تاریک را دارید ، با ضربه زدن روی نماد نمایه خود در گوشه سمت راست بالای برنامه YouTube و سپس ضربه زدن به تنظیمات آن را پیدا خواهید کرد.

حالت تاریک یوتیوب در آیفون و آیپد و اندروید

روی “general” در صفحه تنظیمات ضربه بزنید.

اگر یک گزینه mode dark در صفحه General مشاهده می کنید ، آن را فعال کنید. اگر این کار را نکنید ، باید منتظر Google باشید تا این ویژگی را با بروزرسانی در YouTube در دستگاه خود فعال کند.

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید