مایکروسافت اوت لوک

نحوه استفاده از کادر جستجو در مایکروسافت اوت لوک

مایکروسافت یک جعبه جستجو جدید را در نوار عنوان Outlook قرار داده است. در نگاه اول ، بسیار شبیه به کادر جستجوی قدیمی است ، اما ترفندهای جدید زیادی در خود دارد. در اینجا نحوه استفاده از کادر جستجو در مایکروسافت اوت لوک آورده شده است.

Microsoft Outlook به همراه سایر برنامه های Office ، در حال حاضر دارای یک جعبه جستجوی جدید در نوار عنوان است. به این جستجوی مایکروسافت گفته می شود و در برنامه های آفیس و برنامه های وب در مایکروسافت 365 (M365) / Office 365 (O365) در دسترس است.

مرتبط: نحوه استفاده از ابزار Snooze در اوت لوک آنلاین ( Outlook Online )

استفاده از کادر جستجو در مایکروسافت اوت لوک

کادر جستجو به همان روش در همه برنامه ها کار می کند ، اما قبلاً تنها برنامه Office که واقعاً جستجو داشت Outlook بود. بنابراین ، اگر به سبک قدیمی عادت دارید ، این کمی ویژگی کمی تغییر کرده است.

پیش از این کادر جستجو در زیر نوار بالای صفحه و بالای ایمیل های شما قرار داشت.

نحوه استفاده از کادر جستجو در مایکروسافت اوت لوک

کادر جستجو جدید در عوض در نوار عنوان قرار دارد.

نحوه استفاده از کادر جستجو در مایکروسافت اوت لوک

نوار جستجوی جدید فضای عمودی بیشتری به شما می دهد ، اگر از صفحه نمایش کوچکتر مانند لپ تاپ یا تبلت استفاده می کنید ، نه مانیتور بزرگتر. 

مایکروسافت همچنین دو کلید میانبر صفحه کلید را برای کمک به شما تنظیم کرده است ( CTRL + E و ALT + Q).

هنگامی که روی کادر جستجو جدید (یا استفاده از میانبر صفحه کلید) کلیک می کنید ، منویی که جستجوهای اخیر ، افراد و اقدامات اخیر را نشان می دهد.

نحوه استفاده از کادر جستجو در مایکروسافت اوت لوک

ما در مورد این احساسات مختلفی داریم. از یک طرف ، داشتن آنچه در کلیپ بورد فعالیت اخیر برنامه در نوک انگشتان شماست ، بسیار مفید است. اما از طرف دیگر بسیاری از ابزارهای موجود در نوار برگه جستجو را در بر می گیرد. هیچ راهی برای تغییر این رفتار وجود ندارد و ما انتظار نداریم مایکروسافت آنرا تنظیم کند.

اگر می خواهید برگه جستجو را ببینید ، باید روی یک قطعه خالی از نوار کلیک کنید تا منوی کشویی نوار جستجو مخفی شود.

نحوه استفاده از کادر جستجو در مایکروسافت اوت لوک

همانطور که در کادر جستجو تایپ می کنید ، این فهرست عبارت های جستجو ، افراد و اقدامات را برای مطابقت با آنچه تایپ می کنید فیلتر می کند. صرف نظر از هر چیز دیگری ، این بزرگترین تغییر در جستجوی مایکروسافت است: دیگر فقط از طریق ایمیل جستجو نمی شود. ویژگی جدید همه چیز را در Outlook جستجو می کند ، از جمله قابلیت های Outlook.

این تغییر به ویژه برای فهمیدن چگونگی انجام کارها مفید است. به عنوان مثال ، اگر می خواهید نحوه انتقال ایمیل را بدانید ، “move” را در کادر جستجو تایپ کنید و در زیر هر ایمیل که با این کلمه مطابقت داشته باشد ، منو دستورات مربوطه را نمایش می دهد.

اگرچه هنوز می توانید مانند جستجوی قدیمی ، دستوراتی مانند “از: contact@howtogeek.com” تایپ کنید ، اما Outlook اکنون یک رابط کاربری بسیار بهتر و آسان تری برای ساخت جستجوی شما دارد. روی پیکان کنار کادر جستجو کلیک کنید و یک منوی جستجو ساده ظاهر می شود.

درون این فیلترها تایپ کنید و Outlook به طور خودکار نحو صحیح را در کادر جستجو اضافه می کند ، یعنی دیگر نیازی به یادآوری دستورات مناسب برای تایپ کردن ندارید.

شما هنوز هم می توانید مکان جستجوی پیش فرض را تغییر دهید ، اما اکنون می توانید زمینه های جستجوی پیش فرض را نیز تغییر دهید. اگر می خواهید مواردی را که در قسمت های پیش فرض نیستند جستجو کنید ، روی “Add More Options” کلیک کنید.

نحوه استفاده از کادر جستجو در مایکروسافت اوت لوک

این گزینه های دیگری را که می توانید روشن کنید ، و همچنین خاموش کردن زمینه هایی که از آنها استفاده نمی کنید ، ایجاد می کند. کادرها را علامت بزنید یا علامت آن ها را بردارید و وقتی تمام شد ، روی “Apply” کلیک کنید

مرتبط: نحوه استفاده از گزینه فالو آپ ( Follow Up ) در اوت لوک

اگر محل کار شما از مجوز مشاغل O365 استفاده می کند ، قابلیت های اضافی مانند توانایی جستجو در صندوق های پستی مشترک و دیدن نتایج حاصل از Bing را بدست خواهید آورد.

در کل ، ما جعبه جستجوی جدید را کاملاً دوست داریم. قدرت و کارایی بیشتری نسبت به کادر جستجوی قدیمی دارد و فضای صفحه نمایش بیشتری را برای ایمیلهای واقعی شما فراهم می کند.

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید