اینستاگرام

چگونه فید مورد علاقه خود را در اینستاگرام سفارشی کنید

فید Favorites Instagram فقط پست‌های افرادی را که در لیست علاقه مندی‌های شما هستند به ترتیب زمانی به شما نشان می‌دهد. اینستاگرام یک لیست خودکار بر اساس فعالیت شما ایجاد می کند، اما شما می توانید آن لیست را درست مانند لیست دوستان نزدیک برای استوری های اینستاگرام خود تغییر دهید .

توجه: این ویژگی هنوز در زمان نگارش این مقاله در بهمن 1400 در دسترس است، به این معنی که ممکن است هنوز به آن دسترسی نداشته باشید. 

مطالب مرتبط: چند نکته در مورد کلوز فرند ( Close Friends ) اینستاگرام

فید مورد علاقه اینستاگرام چیست؟

اینستاگرام علاوه بر فید Home پیش‌فرض، دو نمای فید جدید اضافه می‌کند: دنبال کردن و موارد دلخواه. فید پیش‌فرض «Home» اینستاگرام پست‌هایی را بر اساس علایق و فعالیت‌های شما با درج پست‌هایی از افرادی که دنبال نمی‌کنید نشان می‌دهد.

فید «Following» پست‌هایی را فقط از حساب‌هایی که دنبال می‌کنید به شما نشان می‌دهد. این فید به ترتیب زمانی ظاهر می شود .

در همین حال، فید “Favorites” به شما امکان می دهد پست های افراد مورد علاقه خود را مشاهده کنید که نمی خواهید محتوای آنها را از دست بدهید. می توانید چنین حساب هایی را به لیست علاقه مندی ها اضافه کنید و آخرین پست های آنها را در 30 روز گذشته مشاهده کنید. اینستاگرام وقتی آن افراد را از لیست علاقه مندی ها اضافه یا حذف می کنید، آنها را مطلع نمی کند.

مطالب مرتبط: نحوه استفاده از ویژگی Close Friends در اینستاگرام

فید علاقه مندی ها را در اینستاگرام سفارشی کنید

اینستاگرام به طور خودکار یک لیست علاقه مندی ها ایجاد می کند که حاوی پروفایل دوستانی است که به طور منظم با آنها در ارتباط هستید. همچنین می توانید فردی را به آن لیست اضافه کنید.

برای شروع، اپلیکیشن اینستاگرام را در اندروید یا آیفون خود باز کنید. روی لوگوی اینستاگرام در بالا ضربه بزنید تا منوی تغییر نمای فیدها نمایان شود. همچنین، می‌توانید فید را اسکرول کنید تا گزینه «Home» را با یک فلش رو به پایین ببینید.

روی گزینه “Manage Favorites” ضربه بزنید.

در بخش «Favorites»، دوستانی را که اغلب با آنها در ارتباط هستید، پیدا خواهید کرد. برای افزودن شخصی به آن لیست، می‌توانید نامی را در نوار «جستجو» تایپ کنید تا در اینستاگرام به دنبال او بگردید.

وقتی حساب آن شخص را پیدا کردید، روی دکمه «Add» در کنار نام حساب او ضربه بزنید. این کار را برای همه افرادی که می خواهید اضافه کنید تکرار کنید.

اگر می‌خواهید فردی از افرادی را که دنبال می‌کنید اضافه کنید، روی نماد “Plus” در گوشه سمت راست بالا ضربه بزنید.

نامی را در نوار «جستجو» تایپ کنید تا به دنبال فردی بگردید که دنبال می‌کنید یا روی دکمه «Add» در کنار نمایه‌های ظاهر شده در بخش «Suggested» ضربه بزنید.

اکنون لیست علاقه مندی های شما آماده است! هر زمان که نمای فید «Favorites» را انتخاب کنید، پست‌های حساب‌هایی که به فهرست اضافه کرده‌اید، ابتدا ظاهر می‌شوند.

اگر می‌خواهید شخصی را از لیست حذف کنید، باید به بخش «Manage Favorites» بازگردید. اگر می‌خواهید شخصی را حذف کنید، از فهرست موارد دلخواه، روی دکمه «Remove» در کنار نام حساب ضربه بزنید.

خودشه! فید Favorites پست‌هایی را از نمایه‌های موجود در لیست علاقه مندی‌های شما فقط از 30 روز گذشته (از روز مشاهده) نشان می‌دهد. که شما را از پیمایش زیاد نجات می دهد. همچنین فراموش نکنید که لیست های مورد علاقه را برای چندین حساب اینستاگرام خود تنظیم کنید.

مطلب مرتبط: نحوه استفاده از چند حساب در اینستاگرام

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید