مایکروسافت تیمز

نحوه پین ​​کردن پرونده و فایل در مایکروسافت تیمز

مایکروسافت تیمز با ارائه یک برگه Files در هر کانال به شما کمک می کند اسناد خود را مدیریت کنید. با سنجاق و پین کردن آنها در بالای این برگه Files ، پرونده های مهم خود را همیشه در معرض دید تیم قرار دهید. در ادامه نحوه پین ​​کردن پرونده و فایل در مایکروسافت تیمز را توضیح می دهیم.

پین ​​کردن پرونده و فایل در مایکروسافت تیمز

زبانه Files در یک کانال تیمز به شما مکانی امن برای نگهداری فایل هایی می دهد که تیم شما برای دسترسی به آنها نیاز دارد و همه آنها به صورت خودکار در SharePoint پشتیبان تهیه می شوند . این باعث می شود برگه Files به مکانی محبوب برای ذخیره سازی اسناد تبدیل شود ، اما این راحتی هزینه دارد: اگر تعداد زیادی از آنها را در لیست قرار دهید ، دیگر نمی توانید پرونده ها را به راحتی پیدا کنید.

مرتبط: نحوه بازیابی پرونده های پاک شده در مایکروسافت تیمز

خوشبختانه ، یک روش ساده برای قابل مشاهده نگه داشتن مهمترین اسناد شما وجود دارد: با سنجاق کردن آنها در بالای برگه Files. با این کار اسناد در بالای لیست قرار می گیرند.

برای سنجاق کردن سندی ، آن را با کلیک کردن روی دایره در سمت چپ انتخاب کنید ، سپس “Pin to Top” را در نوار ابزار انتخاب کنید.

حداکثر می توانید سه فایل را در بالای لیست Files پین کنید. برای برداشتن پین فایل ، فایل پین شده را انتخاب کنید و روی Edit Pin > Unpin کلیک کنید.

با داشتن پرونده و کلیک روی Edit Pin > Move Left ، Move Right ، می توانید ترتیب پرونده های پین شده را در صورت داشتن بیش از یک مورد ، تغییر دهید.

پین کردن اسناد در مایکروسافت تیمز روشی ساده و ظریف است که مهمترین اسناد خود را برای تیم خود نشان دهید.

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید