مایکروسافت تیمز

پرونده های مایکروسافت تیمز در کجا ذخیره می شود؟

Microsoft Teams برای همکاری در زمینه اسناد بسیار مناسب است ، اما یافتن مجدد پرونده ها می تواند مشکل باشد. خوشبختانه ،پرونده های مایکروسافت تیمز شما را در یک ساختار منطقی در یک سایت اختصاصی شیرپوینت ذخیره می کنند. در اینجا نحوه دسترسی به آن سایت و یافتن پرونده های خود آورده شده است.

پرونده های مایکروسافت تیمز

وقتی یک تیم در Microsoft Teams ایجاد می کنید ، با یک کانال “General” پیش فرض همراه است.

پرونده های مایکروسافت تیمز در کجا ذخیره می شود؟

در این کانال ، سه زبانه پیش فرض وجود دارد: پست ها ، پرونده ها و ویکی.

پرونده های مایکروسافت تیمز در کجا ذخیره می شود؟

تمام پرونده هایی که در برگه های “پست ها” به اشتراک می گذارید در Microsoft Teams بارگذاری می شوند و در برگه “Files” در دسترس هستند.

پرونده های مایکروسافت تیمز در کجا ذخیره می شود؟

این ساختار تنظیمات پیش فرض برای هر کانالی است که ایجاد می کنید ، مانند این کانال “Policies” که اضافه کرده ایم.

پرونده های مایکروسافت تیمز در کجا ذخیره می شود؟

علاوه بر نمایش هر پرونده ای که در برگه “Posts” به اشتراک گذاشته اید ، می توانید فایل های جدیدی نیز اضافه کنید ، پرونده های موجود را بارگذاری کنید یا فایلها را در برگه “Files” بکشید و رها کنید.

در پشت صحنه ، همه این پرونده ها در یک سایت اختصاصی SharePoint برای تیم ذخیره می شوند. هر بار که تیم جدیدی ایجاد می کنید ، سایت جدید SharePoint برای نگهداری پرونده ها ایجاد می شود.

مرتبط: نحوه ایجاد نظرسنجی در مایکروسافت تیمز

برای دسترسی به این سایت ، برگه “Files” را باز کنید و “Open in SharePoint” را کلیک کنید. برای دسترسی به گزینه ، بسته به اندازه صفحه ، ممکن است لازم باشد روی نماد منوی سه نقطه ای کلیک کنید.

با این کار سایت شیرپوینت متصل به تیم باز می شود. (ممکن است لازم باشد ابتدا با استفاده از جزئیات حساب Microsoft خود در SharePoint وارد شوید.) این نام تیم ، نام کانال و اسناد ذخیره شده در آن کانال را نشان می دهد.

اگر روی گزینه “Documents” در منوی سمت چپ کلیک کنید ، تمام پوشه های آن کتابخانه نشان داده می شود. در تیم شما برای هر کانال یک پوشه وجود دارد.

برای باز شدن هر پوشه ، دوبار کلیک کنید. می توانید اسناد را در SharePoint اضافه کنید ، ویرایش و حذف کنید ، دقیقاً مانند آنچه که می توانید در Microsoft Teams انجام دهید و هر تغییری که ایجاد کنید با برگه “Files” در کانال در تیم شما همگام سازی می شود.

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید