مایکروسافت وان نوت

نحوه وارد کردن سند ورد در یادداشت های وان نوت

Microsoft OneNote به شما امکان می دهد یک سند Word را به عنوان پیوست در یادداشت خود وارد کنید. اگر سند Word را به روز کنید ، می توانید فقط با چند کلیک آن تغییرات را در Notebook منعکس کنید. در اینجا نحوه وارد کردن سند ورد در یادداشت های وان نوت را توضیح می دهیم.

وارد کردن سند ورد در یادداشت های وان نوت

ابتدا OneNote را راه اندازی کرده و یادداشتی را که می خواهید یک سند Word در آن وارد کنید ، باز کنید. اگر قبلاً یک یادداشت ایجاد نکرده اید ، می توانید این کار را با انتخاب File> New از نوار منو انجام دهید.

مرتبط: نحوه تبدیل یک سند ورد به یک ارائه پاورپوینت

بعد ، روی برگه “Insert” کلیک کنید. در گروه “Files” سه گزینه وجود دارد ، اما ما فقط از دو گزینه استفاده می کنیم. در ویندوز ، این گزینه ها “File Printout” و “File Attachment” نامیده می شوند. اگر از Mac استفاده می کنید ، “PDF Printout” و “File Attachment” را مشاهده خواهید کرد.

“File Attachment” پیوندی را به پرونده اصلی وارد می کند. “File Printout” (یا “PDF Printout”) پیوندی را وارد می کند و همچنین محتوای فایل را به یادداشت شما اضافه می کند.

کاری که دو گزینه اخیر انجام می دهند این است که از محتوا یک عکس فوری بگیرید (دقیقاً همانطور که اگر بخواهید آن را چاپ کنید – از این رو نام «Printout») به نظر می رسد و آن را به عنوان تصویر درج می کنید. “PDF Printout” و “File Printout” هر دو به یک روش کار می کنند. با این حال ، “PDF Printout” فقط به PDF محدود می شود. از آنجا که این موضوع درج سند Word را شامل می شود ، از “PDF Printout” استفاده نخواهیم کرد.تبلیغات

در مثال ما ، از “File Printout” استفاده خواهیم کرد. بنابراین ، در زبانه “Insert” ، روی “File Printout” کلیک کنید.

گفتگوی باز پرونده ظاهر می شود. به محل پرونده بروید و آن را انتخاب کنید و سپس روی “Insert” کلیک کنید.

پیوندی به پرونده اصلی و چاپ در Notebook ظاهر می شود.

نمی توانید مستقیماً محتوای چاپ را در خود OneNote ویرایش کنید. باید آن را مستقیماً در پرونده منبع به روز کنید. پس از به روزرسانی فایل منبع ، می توانید نسخه چاپی را در Notebook خود به روز کنید تا با کلیک راست روی پیوند سند و انتخاب “Refresh Printout” از منوی زمینه ، تغییرات را منعکس کند.

محتوای موجود در چاپ ، محتوای موجود در پرونده اصلی را منعکس می کند.

آنچه در آن وجود دارد همین است. موفق باشید!

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید