زوم

نحوه بیصدا کردن افراد در یک تماس ویدیویی در زوم ( Zoom )

در  کنفرانس های ویدیویی در Zoom ، گاهی اوقات فیلم های ویدیویی افراد دیگر زیاد پر سر و صدا می شوند. میزبان می تواند میکروفن های همه را قطع کند تا این کار متوقف شود. در اینجا نحوه قطع کردن صدای و بیصدا کردن افراد در یک تماس ویدیویی در زوم را توضیح می دهیم.

در زوم ، فقط میزبان ها می توانند همه افراد را در یک کنفرانس نادیده بگیرند. برای واگذاری این اختیارات می توانید میزبان یک جلسه را تغییر دهید . وقتی همه را موت می کنید ، میکروفن های آنها را خاموش می کنید ، بنابراین نمی توانید آنها را بشنوید.

مرتبط: نحوه حذف و دیلیت اکانت حساب زوم ( Zoom )

نحوه بیصدا کردن افراد در زوم

دستورالعمل های زیر روی نسخه های PC ، Mac ، وب و تبلت ها کار می کنند ، اگرچه عناصر رابط می توانند در مکانهای کمی متفاوت از تصاویر ارائه شده باشند.

با باز کردن زوم ، اگر نوار ابزار در پایین صفحه / پنجره قابل مشاهده نیست ، آن را با کلیک کردن ، ضربه زدن و یا حرکت دادن مکان نما ماوس در آن منطقه ، آنرا بزرگ کنید. هنگامی که ظاهر شد ، روی “Participants” یا “Manage Participants” کلیک کنید.

Mute Everyone on a Zoom Call

در لیست مشارکت کنندگان ، دکمه ای را که می گوید “Mute All” را پیدا کنید. روی آن کلیک کنید یا به آن ضربه بزنید.

Mute Everyone on a Zoom Call

یک کادر تأیید ظاهر می شود که به شما می گوید همه شرکت کنندگان فعلی و جدید خاموش خواهند شد. یک گزینه کادر انتخاب وجود دارد که می گوید: “Allow Participants To Unmute Themselves.” اگر می خواهید هر یک از شرکت کنندگان کنفرانس بتوانند خود را بیصدا کنند، این را بررسی کنید. سپس بر روی “Continue” کلیک کرده یا روی آن ضربه بزنید.

Mute Everyone on a Zoom Call

اگر اکنون به لیست مشارکت کنندگان نگاه کنید ، در کنار همه کسانی که در حال حاضر خاموش هستند ، نمادی از میکروفون قرمز مشاهده می شود.

Mute Everyone on a Zoom Call

اگر می خواهید همه را به یکباره نادیده بگیرید ، دکمه “Unmute All” را در لیست شرکت کنندگان بیابید و روی آن کلیک کنید یا به آن ضربه بزنید.

Mute Everyone on a Zoom Call

پس از بی صدا کردن همه ، زوم با پیامی در جایی از صفحه تأیید می کند که همه شرکت کنندگان بی صدا بوده اند.

همه شرکت کنندگان در زوم پیام بی صدا بوده اند

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید