اینستاگرام

نحوه مشاهده لینک های کلیک کرده در اینستاگرام

هنگامی که از پیوندی در اینستاگرام بازدید می کنید ، این برنامه اغلب در وب داخلی برنامه راه اندازی می شود ، به این معنی که در تاریخچه مرورگر شما ثبت نمی شود. خوشبختانه ، در خود اینستاگرام ، می توانید لیستی از تمام پیوندهایی را که باز کرده اید مشاهده کنید. در اینجا نحوه مشاهده لینک های کلیک کرده در اینستاگرام آورده شده است.

مشاهده لینک های کلیک کرده در اینستاگرام

برنامه Instagram را در آیفون یا اندروید خود باز کنید و با ضربه زدن روی تصویر نمایشگر خود در گوشه پایین سمت راست ، به نمایه خود بروید.

مرتبط: نحوه روشن کردن اعلان پست ، استوری ، لایو و آی جی تی وی در اینستاگرام

روی نماد منوی سه خطی در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید ، سپس “Your Activity” را انتخاب کنید.

نحوه مشاهده لینک های کلیک کرده در اینستاگرام

در زیر زبانه “Links” ، هر پیوندی را که به ترتیب زمانی عکس بر روی اینستاگرام کلیک کرده اید ، پیدا خواهید کرد. برای مرور مجدد آن می توانید روی هر صفحه وب ضربه بزنید.

نحوه مشاهده لینک های کلیک کرده در اینستاگرام

اگر می خواهید پیوندی را از بخش “Your Activity” پنهان کنید ، می توانید مدت طولانی آن را فشار داده و “Hide” را انتخاب کنید.

نحوه مشاهده لینک های کلیک کرده در اینستاگرام

توجه: پنهان کردن پیوند باعث خلاص شدن از شر اطلاعات پیوند یا پاک کردن تاریخچه شما از سرورهای اینستاگرام نمی شود. فقط آن را از نمایه شما پنهان می کند. فیس بوک می تواند همچنان از آن برای شخصی سازی تبلیغات شما در گروه برنامه های اجتماعی خود استفاده کند.

در بالا ، گزینه “Hide History” وجود دارد. هنگامی که این مورد را انتخاب می کنید ، تاریخچه کامل پیوندهای شما از صفحه “Your Activity” پنهان می شود. در حالی که این عمل برگشت ناپذیر است ، شما همچنان می توانید با بارگیری یک نسخه از داده های اینستاگرام خود ، تمام این پیوندها را مرور کنید .

همچنین باید به خاطر داشته باشید که دکمه “Hide History” مانع از نمایش هر صفحه وب در آینده در اینستاگرام در صفحه “Your Activity” نمی شود.

آنچه می توانید حذف کنید حافظه پنهانی است که در مرورگر داخلی برنامه Instagram در Android ذخیره شده است. برای این کار ، دوباره روی آن منوی سه خطی ضربه بزنید و این بار روی «تنظیمات» ضربه بزنید.

از آنجا به Account > Browser Settings بروید.

برای پاک کردن کوکی ها و حافظه پنهان تولید شده از تمام صفحات وب که در Instagram مشاهده کرده اید ، دکمه آبی رنگ “Clear” را در کنار “Browsing Data” لمس کنید.

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید