مایکروسافت تیمز

نحوه مخفی کردن ، پین کردن و فیلتر کردن چت ها در مایکروسافت تیمز

از دست دادن چت های جداگانه مایکروسافت تیمز – که به آنها پیامهای مستقیم نیز گفته می شود – در لیست طولانی مکالمات بسیار سخت است. در اینجا نحوه کنترل چت های خود با پنهان کردن ، پین کردن و فیلتر کردن پیام ها در مایکروسافت تیمز وجود دارد.

مرتبط: نحوه بازیابی پرونده های پاک شده در مایکروسافت تیمز

مخفی کردن ، پین کردن و فیلتر کردن چت ها در مایکروسافت تیمز

اگر می خواهید چت های خود را سازماندهی کنید ، پنهان کردن مواردی که نیازی به دیدن آنها نیست ، مکان خوبی برای شروع است. برای پنهان کردن گپ در مایکروسافت تیمز ، بر روی نماد منوی سه نقطه در کنار آن کلیک کنید و “Hide” را از منوی زمینه انتخاب کنید.

با این کار چت از سابقه شما حذف می شود. وقتی دوباره گپ با آن شخص را شروع می کنید ، دوباره در لیست ظاهر می شود. اگر یک گپ جلسه را پنهان کرده اید ، در تقویم خود به جلسه بروید و از آنجا به چت دسترسی پیدا کنید.

مرتبط: پرونده های مایکروسافت تیمز در کجا ذخیره می شود؟

پس از پنهان کردن گپ هایی که نیازی به دیدن آنها نیستید ، می توانید مهمترین مکالمات را در بالای صفحه گپ پین کنید. روی نماد سه نقطه در کنار گپ کلیک کنید و “Pin” را از منوی زمینه انتخاب کنید.

این پیام مستقیم را به بخش جدید “Pinned” در بالای لیست گپ اضافه می کند.

گپ هایی که پین ​​می کنید همیشه در قسمت پین شده باقی می مانند تا یافتن آنها آسان باشد. اگر بیش از یک چت پین دارید ، می توانید چت ها را بکشید و رها کنید تا ترتیب در قسمت پین شده تغییر کند ، کاری که نمی توانید در لیست گپ اصلی انجام دهید.

برای برداشتن پین یک گپ که دیگر از اولویت برخوردار نیست ، روی نماد منوی سه نقطه مربوطه کلیک کنید و “Unpin” را از منوی زمینه انتخاب کنید.

با این کار چت به لیست اصلی گپ رها می شود.

هنگامی که چت های بی ربط را پنهان کردید و چت های مهم را پین کردید ، هنوز می توانید یک لیست طولانی داشته باشید. برای یافتن مکالمات با کارایی بیشتر از پیمایش ، باید از فیلترهای داخلی استفاده کنید.

در بالای پنل گپ یک دکمه Filter وجود دارد که با سه خط افقی نشان داده می شود.

با کلیک بر روی این گزینه ، گزینه های فیلتر در دسترس قرار می گیرند. می توانید بر اساس نام یا نوع گپ فیلتر کنید. برای فیلتر کردن بر اساس نام ، تایپ کردن در جعبه متن “Filter by Name” را شروع کنید.

با این کار چت یا نام جلسه ای مطابق با معیارهای فیلتر شما باز می شود.

برای فیلتر کردن براساس نوع ، روی نماد منوی سه نقطه کلیک کنید و از “Unread” و “Meetings” یا “Muted” را انتخاب کنید.

با این کار همه گپ ها از جمله چت های جلسه ای ، چت هایی که هنوز نخوانده اید یا گپ هایی که قبلاً آنها را نادیده گرفته اید ، برای جلوگیری از اعلان ها بازمی شوند.

پس از فیلتر کردن ، روی “X” کلیک کنید تا گزینه فیلتر بسته شود.

با پنهان کردن ، پین کردن و فیلتر کردن ، می توانید کمی بر روی چت های خود کنترل کرده و آنها را راحت تر پیدا کنید.

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید