زوم

نحوه مخفی کردن پس زمینه خود حین تماس های ویدیویی در زوم

اگر از خانه کار می‌کنید اما همچنان نیاز به شرکت در کنفرانس‌های ویدیویی دارید، می‌توانید از پس‌زمینه مجازی در زوم برای مخفی کردن محیط پس‌زمینه واقعی خود استفاده کنید. این می تواند یک عکس شخصی به چت ویدیویی اضافه کند و آشفتگی ها را پشت سر شما پنهان کند. در اینجا نحوه انجام آن آمده است.

چگونه پس زمینه خود را در حین تماس های ویدیویی در زوم مخفی کنید

مرتبط: نحوه پنهان کردن فیدهای ویدئویی همه هنگام ارائه در زوم

زوم را دانلود کنید، نصب کنید و سپس Zoom را باز کنید. پس از باز شدن برنامه، نماد چرخ دنده را در گوشه سمت راست بالای پنجره انتخاب کنید. این پنجره “Settings” را باز می کند.

در قسمت سمت چپ پنجره تنظیمات، «Virtual Background» را انتخاب کنید.

پس از انتخاب، یک پیش نمایش ویدیویی از محیط فعلی خود به همراه گزینه «Rotate 90°» در گوشه سمت راست بالای پیش نمایش خواهید دید.

در زیر پیش‌نمایش، مجموعه کوچکی از پس‌زمینه‌ها را برای انتخاب پیدا خواهید کرد. همچنین می‌توانید کادر کنار «I Have A Green Screen » و/یا «Mirror My Video» را انتخاب کنید. گزینه دوم همانطور که می گوید عمل می کند – ویدیوی شما را منعکس می کند. اگر یک صفحه سبز در پس زمینه خود دارید، حتما آن گزینه را تیک بزنید زیرا کیفیت پس زمینه مجازی شما را به میزان قابل توجهی بهبود می بخشد.

یکی از پس زمینه های مجازی را از کتابخانه انتخاب کنید.

پس زمینه فوراً پشت سر شما ظاهر می شود.

پس‌زمینه محیط واقعی شما اکنون کاملاً مخفی خواهد شد.

مرتبط: نحوه ایجاد و ساخت نظرسنجی در جلسات زوم ( Zoom )

اگر از هیچ یک از گزینه های پس زمینه در کتابخانه راضی نیستید، می توانید از گزینه های خود استفاده کنید. دکمه «Add Image or Video» (که با نماد «+» نشان داده شده است) را در گوشه سمت راست بالای انتخاب پس‌زمینه مجازی انتخاب کنید. از آنجا، “Add Image” یا “Add Video” را انتخاب کنید.

Zoom File Explorer (Finder for Mac) را باز می کند. به مکان تصویر یا ویدیویی که می‌خواهید استفاده کنید بروید، آن را انتخاب کنید و سپس روی دکمه «Open» کلیک کنید.

اکنون پس‌زمینه انتخاب‌شده اعمال خواهد شد. اطمینان حاصل کنید که تصویری که انتخاب می‌کنید وضوح بالایی دارد تا در طول جلسه ویدیویی از کیفیت آن کاسته نشود.

موفق باشید!

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید