مایکروسافت تیمز

نحوه مخفی کردن سایدبار در مایکروسافت تیمز

نوار کناری که تیم ها و گپ های شما را در مایکروسافت تیمز نشان می دهد ، درصورت عدم نیاز به آن پنهان می شود. مایکروسافت تغییر این تنظیمات را بسیار پیچیده کرده است ، اما اگر بدانید کجا مخفی شده است ، کار آسان است. در اینجا نحوه مخفی کردن سایدبار در مایکروسافت تیمز را به شما دوستان آموزش می دهیم.

مخفی کردن سایدبار در مایکروسافت تیمز

وجود یک نوار کناری یا صفحه ناوبری در سمت چپ یک برنامه کاملاً طبیعی است – به عنوان مثال تقریباً در همه سرویس گیرندگان ایمیل یکی وجود دارد – و بسیاری از برنامه ها به شما امکان می دهند آن را روشن یا خاموش کنید. مایکروسافت تیمز از این قاعده مستثنی نیست ، اما به دلایلی ، این شرکت یافتن ضامن را سخت کرده است و در صورت باز بودن چت ، نمی توانید نوار کناری را روشن و خاموش کنید.

مرتبط: نحوه بازیابی پرونده های پاک شده در مایکروسافت تیمز

این اساساً به این معنی است که می توانید نوار کناری را روشن و خاموش کنید درصورتی که یک برگه در کانال باز هستید ، به شرطی که کانال “Posts” نباشد. اگر در چت هستید نمی توانید نوار کناری را روشن و خاموش کنید.

برای تغییر وضعیت نوار کناری ، یک زبانه را در یک کانال Teams باز کنید و روی دو فلش مورب واقع در سمت راست زبانه ها کلیک کنید.

نحوه مخفی کردن سایدبار در مایکروسافت تیمز

این نوار کناری را پنهان می کند. برای نمایش دوباره آن ، دوباره روی پیکانهای مورب کلیک کنید.

نحوه مخفی کردن سایدبار در مایکروسافت تیمز

سرنخ تفکر مایکروسافت این است که اگر بالای فلش های مورب بروید ، در نوار کناری در صورتی که نوار کناری قابل مشاهده است ، “Expand Tab” یا در صورتی که نوار کناری دیده نمی شود ، “Collapse Tab” بنویسید ، در نوار ابزار کلیک کنید. واضح است که تیم طراحی بیشتر به این فکر می کردند که فضای بیشتری از صفحه برای برگه مورد نظر شما ایجاد کنند ، نه اینکه به شما اجازه دهند نوار ابزار را مخفی کنید فقط به این دلیل که نمی خواهید آن را ببینید.

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید