نتفلیکس

آموزش لغو اشتراک نت فلیکس ( Netflix )

اگر به دنبال صرفه جویی در هزینه هستید یا از نمایش ها و فیلم های ارائه شده توسط Netflix ( نتفلیکس ) مانند گذشته لذت نمی برید ، لغو اشتراک نت فلیکس خود ایده خوبی است. کنسل کردن به اندازه کافی آسان است ، اما ممکن است رسیدن به نتیجه نهایی کمی مشکل باشد ، بنابراین در اینجا نحوه انجام آن آمده است.

اگرچه ممکن است لغو اشتراک جالب نباشد اما می تواند یک ضرورت باشد. این راهی برای خلاص شدن از هزینه ماهانه و صرفه جویی در هزینه است تا زمانی که دوباره بتوانید مشترک شوید. در اینجا راهنمایی کمی برای آشنایی شما با روند لغو در Netflix وجود دارد.

چگونه می توان اشتراک نت فلیکس خود را لغو کرد

پس از ورود به حساب Netflix ، در گوشه بالا سمت راست ، نمادی را انتخاب کنید که همه کاربران را نشان می دهد. هنگامی که آن منو باز شد ، دکمه ” Account ” را انتخاب کنید تا به منوی عضویت حساب خود بروید.

Cancel Your Netflix Subscription

اکنون اطلاعات حساب خود را مشاهده خواهید کرد. در زیر عنوان ” Membership & Billing ” ، گزینه ” Cancel Membership ” را انتخاب کنید.

Cancel Your Netflix Subscription

این امر شما را به جایی منتقل می کند که می خواهید لغو حساب خود را تأیید کنید. دکمه ” Finish Cancellation ” را انتخاب کنید تا عضویت Netflix خود را به طور کامل لغو کنید.

Cancel Your Netflix Subscription

پس از آن ، تا زمان شروع صدور صورتحساب بعدی ، به سرویس پخش دسترسی خواهید داشت.

چگونه می توان اشتراک نتفلیکس خود را از T-Mobile لغو کرد

مرتبط:آموزش لغو اشتراک دیزنی پلاس ( Disney Plus )

اگر از طریق T-Mobile به Netflix دسترسی دارید ، برای تکمیل لغو باید به وب سایت شرکت مخابراتی بروید . پس از ورود به حساب T-Mobile خود ، می خواهید ” Manage Add-Ons ” را در بخش “I Want To” انتخاب کنید.

Cancel Your Netflix Subscription

وقتی به صفحه افزودنیها رسیدید ، به بخش ” Services ” بروید. دو اشتراک Netflix وجود دارد که می توانید از طریق این سرویس به آنها دسترسی پیدا کنید. علامت انتخاب را با علامتی که وارد آن هستید انتخاب کنید.

Cancel Your Netflix Subscription

پیامی ظاهر می شود که به شما اطلاع می دهد در صورت حذف آن دیگر به حساب Netflix خود دسترسی نخواهید داشت. برای حذف پرداخت Netflix از طریق T-Mobile روی دکمه ” Continue Removal ” کلیک کنید.

پس از اتمام کار ، به پایین صفحه بروید و ” Continue ” را برای حذف Netflix انتخاب کنید.

دیگر هزینه Netflix را از طریق T-Mobile نمی پردازید. شما باقیمانده از دوره صورتحساب خود دسترسی به خدمات را حفظ خواهید کرد.

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید