دیسکورد

نحوه فعال کردن کنترل والدین در دیسکورد

اگرچه Discord دارای کنترل والدین مدرن نیست ، برنامه دارای چندین ویژگی است که می توانید از آنها برای محدود کردن ارتباط ناخواسته و مسدود کردن محتوای شناسایی شده به عنوان نامناسب استفاده کنید. با این مراحل آسان فرزندان خود را در حین بازی آنلاین با دوستان خود ایمن نگه دارید. در ادامه نحوه فعال کردن کنترل والدین در دیسکورد را آموزش می دهیم.

فعال کردن کنترل والدین در دیسکورد : نحوه مسدود کردن محتوای نامناسب در دیسکورد

در Discord ، با کلیک بر روی نماد چرخ دنده در پایین سمت چپ در کنار نام کاربری و نماد خود ، منوی تنظیمات را باز کنید.

Enable Parental Controls in Discord

برگه “Privacy & Safety” را در سمت چپ پنجره انتخاب کنید. سپس در قسمت “Safe Direct Messaging” ، کادر “Keep Me Safe” را علامت بزنید. با فعال کردن این ویژگی ، اطمینان حاصل می شود که اگر محتوای آن صریح یا نامناسب باشد ، کلیه مطالب اسکن شده و فیلتر می شوند.

Enable Parental Controls in Discord

نحوه مسدود کردن ارتباطات ناخواسته در Discord

در همان برگه “Privacy & Safety” ، به “Server Privacy Defaults” بروید. اگر می خواهید افراد سرور از ارسال پیام مستقیم شما یا فرزندتان جلوگیری کنند ، این تنظیم را خاموش کنید. هنوز هم می توانید به طور عمومی در اتاقهای گفتگوی صوتی و متنی در سرور ارتباط برقرار کنید.

فوریتی ظاهر می شود که از شما سؤال می کند آیا می خواهید DM ها را از روی سرور موجود نیز مسدود کنید. بسته به اولویت شما “بله” یا “نه” را انتخاب کنید.

Enable Parental Controls in Discord

در برگه “Privacy & Safety” ، به “Who Can Add You As A Friend” حرکت کنید. برای جلوگیری از اینکه هر شخصی به راحتی به شما پیام دهد ، هر گزینه را انتخاب کنید ، در حالی که هنوز به شما امکان می دهد در کانال های عمومی گپ بزنید.

اختلاف چه کسی می تواند اضافه کند

نحوه فعال کردن تأیید هویت دو عاملی در دیسکورد

به عنوان یک اقدام نهایی برای والدین ، ​​می توانید استفاده از Discord را با فعال کردن تأیید هویت دو عاملی (2FA)   تنظیم کنید . این امر به شما نیاز دارد تا حساب Discord خود را با تلفن هوشمند پیوند دهید و از ورود هر کسی بدون داشتن یک کد تولید شده به طور خودکار جلوگیری کنید.


در حالی که جای تاسف دارد که کاربران زرنگ و دانا در هر سنی همیشه می توانند این ویژگی ها را خاموش کنند ، مطمئناً می توانند ضمن حفظ تمرکز بر صحبت هنگام بازی ، برخی فعالیت های نامناسب را مهار کنند. راهنمای رسمی والدین برای Discord می تواند منبع مهمی برای کمک به شما و خانواده شما در داشتن یک تجربه سالم در برنامه محبوب VoIP باشد.

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید