موبایل سامسونگ و تبلت

فعال کردن حالت تاریک گلکسی اس20 ( Galaxy S20 ) سامسونگ

سامسونگ یکی از اولین تولیدکنندگان اندرویدی بود که Dark Mode را به گوشی های خود اضافه کرد. اگر اخیراً Galaxy S20 یا S20 + یا S20 Ultra را خریداری کرده اید ، فعال کردن ویژگی UI و تنظیم آن در یک برنامه بسیار آسان است. در اینجا نحوه فعال کردن حالت تاریک در گلکسی اس20 سامسونگ را توضیح می دهیم.

فعال کردن حالت تاریک در گلکسی اس20

روشن کردن و تنظیم Dark Mode با برنامه از منوی Display انجام می شود. برای رسیدن به آنجا ، از بالای صفحه نمایش Galaxy S20 به پایین بکشید تا صفحه اعلانات باز شود . بعد ، روی نماد Gear کنار دکمه روشن و خاموش ضربه بزنید تا فهرست تنظیمات باز شود.

بر روی گزینه “Display” در بالای لیست ضربه بزنید.

با ضربه زدن بر روی دکمه “Dark” (تاریکی) حالت تاریک را فعال کنید. اگر نمی خواهید یک برنامه خودکار تنظیم کنید ، اگر ناوبری حرکت را روشن کردید ، روی دکمه Home ضربه بزنید یا از پایین صفحه بکشید .

برای تنظیم برنامه ، گزینه ” Dark Mode Settings ” را انتخاب کنید.

Samsung Galaxy S20 "حالت تاریک"فعال کردن حالت تاریک گلکسی اس20

برای فعال کردن ویژگی برنامه ، روی جابجایی کنار ” Turn On As Scheduled ” ضربه بزنید. این گوشی به طور پیش فرض به “Sunset To Sunrise” می رود. با انتخاب ” Custom Schedule ” و تنظیم زمان شروع و پایان ، برنامه حالت تاریک را تنظیم کنید.

Galaxy Galaxy S20 سامسونگ فعال کردن حالت تاریک گلکسی اس20

مرتبط: نحوه تغییر وضوح صفحه نمایش گلکسی اس20 سامسونگ

روش دوم روشن کردن حالت تاریک گلکسی S20

فایده ای که از طریق منوی تنظیمات سامسونگ گلکسی S20 برای روشن کردن Dark Mode استفاده می شود ، امکان برنامه ریزی این ویژگی است. اگر نمی خواهید هر بار که می خواهید ظاهر رابط گوشی را تغییر دهید ، از طریق منو جستجو کنید ، می توانید به سرعت از ویژگی این صفحه سریع حرکت کنید.

برای حرکت به پنل سریع ، دو بار از بالای صفحه نمایش به پایین بکشید . اولین کش رفتن ، گزینه Notification Shade را باز می کند. دوم شبکه ای از آیکون ها را در معرض نمایش قرار می دهد.

در مرحله بعد ، نمادی را پیدا کنید که شبیه یک ماه هلال به نام ” Dark Mode ” باشد. برای پیدا کردن دکمه ، لازم است بین بخش ها پیمایش کنید. روی نماد ضربه بزنید تا فوراً حالت تاریک را روشن یا خاموش کنید.

Samsung Galaxy S20 فعال کردن حالت تاریک گلکسی اس20

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید