واتساپ

نحوه فعال کردن حالت تاریک واتساپ

سرانجام ، لحظه ای که افراد زیادی منتظر آن بودند فرا رسیده است: WhatsApp اکنون دارای پشتیبانی از حالت تاریک داخلی است . در یک پست وبلاگ ، شرکت متعلق به فیس بوک اعلام کرد که حالت تاریک WhatsApp در دستگاه های اندروید و iOS در سراسر جهان در حال گسترش است. اگر شما ، مانند بسیاری دیگر ، سعی کنید تا جایی که می توانید از حالت تاریک استفاده کنید ، این خبر خوبی برای شما خواهد بود. خوشبختانه فعال کردن حالت تاریک واتساپ آسان است.

نحوه فعال کردن حالت تاریک واتساپ

  • در برنامه ، روی سه نقطه عمودی در گوشه سمت راست بالای صفحه کلیک کنید تا به تنظیمات خود برسید.
  • از اینجا به Chats بروید.
  • روی Theme ضربه بزنید. 
  • در اینجا می توانید به صورت دستی بین مضامین روشن و تاریک جابجا شوید.
    • در اندروید 10 همچنین این امکان را خواهید داشت که واتس اپ همانطور که در بالا نشان داده شده است به تنظیمات پیش فرض سیستم شما عمل کند.
    • در Android 9 یا بالاتر ، برای جابجایی دستی بین مضامین ، باید به تنظیمات بازگردید.
  • کاملاً از تنظیمات خارج شوید و از حالت تاریک واتس اپ جدید لذت ببرید!

همچنین بخوانید: نحوه فعال کردن حالت تاریک در برنامه ی اینستاگرام

همانطور که از تصاویر بالا می توان دریافت ، تم تاریک WhatsApp مانند برخی دیگر از برنامه ها سیاه نیست. در عوض ، توسعه دهندگان واتساپ تصمیم گرفته اند یک طرح رنگی را انتخاب کنند که هم با موضوع کلی سیستم اندروید همسو باشد و هم خستگی چشم را کاهش دهد. سفیدها نه تنها به یک خاکستری تیره تبدیل می شوند ، بلکه رنگ های سبز با رنگ های تیره و خنک تری جایگزین می شوند.

حالت تاریک WhatsApp در حال حاضر در دسترس کاربران سراسر جهان است ، بنابراین اگر برنامه شما هنوز گزینه تغییر موضوع را ندارد ، صبور باشید و در زمان مقرر ظاهر می شود. فقط مطمئن شوید که برنامه خود را به روز نگه می دارید. اگر نمی توانید منتظر OTA باشید ، همیشه می توانید به برنامه بتا WhatsApp بپیوندید و باید عملکرد جدید حالت تاریک را دقیقاً خارج از نوبت داشته باشید.

موفق باشید.

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید