اینستاگرام

نحوه فعال کردن حالت تاریک در برنامه ی اینستاگرام

مانند بسیاری دیگر از برنامه های معروف ، اینستاگرام دارای یک حالت تاریک است که می توانید با فعال کردن آن ، اکثر رابط کاربری آن را سیاه کنید. چند دلیل وجود دارد که ممکن است بخواهید گزینه را روشن کنید. یکی از موارد کاربردی تر این است که استفاده از حالت تاریک در میان برنامه های شما می تواند به دستگاه شما در صرفه جویی در دوام باتری کمک کند.

مرتبط : نحوه تغییر نام کاربری اینستاگرام خود در کمتر از یک دقیقه

فعال کردن حالت تاریک در اینستاگرام

1. روی نمایه خود ضربه بزنید.

اولین قدم برای روشن کردن حالت تاریک در اینستاگرام ، رفتن به صفحه پروفایل خود است. این کار را با ضربه زدن روی نمادی که عکس نمایه شما در پایین سمت راست رابط قرار دارد ، انجام می دهید.

2. روی منوی سه خطی و سپس “تنظیمات” ضربه بزنید.

بعد ، روی نماد سه خط ، واقع در گوشه سمت راست بالای رابط ، ضربه بزنید تا به منوی کشویی اینستاگرام دسترسی پیدا کنید. سپس می خواهید بر روی عنوان “تنظیمات” ضربه بزنید. این در پایین رابط واقع شده است ، جدا از همه موارد دیگر منو.

3. روی «Theme» ضربه بزنید.

پس از ورود به منوی تنظیمات ، لیست طولانی از زیرعنوان ها را مشاهده خواهید کرد ، عنوانی که می خواهید روی آن ضربه بزنید “Theme” است. این قسمت به سمت پایین رابط کاربری قرار دارد که در بین “About” و “Switch to Professional Account” قرار دارد.

4. روی “Dark” یا “System Default” ضربه بزنید.

در این مرحله ، سه گزینه خواهید دید: “روشن” ، “تاریک” و “پیش فرض سیستم”. دو مورد اول خود توضیحی هستند. اگر تمام کاری که می خواهید انجام دهید این است که اینستاگرام را به تم تاریک آن تغییر دهید و آن را در آنجا نگه دارید ، روی گزینه “Dark” ضربه بزنید. اگر حالت سیستم عامل خود را بر اساس یک برنامه تنظیم کنید ، تنظیم “System Default” مفید است. با فعال کردن گزینه نهایی ، اینستاگرام حالت خود را با تنظیمات ترجیحی سیستم عامل شما همگام سازی می کند.

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید