اسکایپ

نحوه ضبط و اشتراک صفحه نمایش آیفون و اندروید در اسکایپ ( Skype )

وقتی می خواهید صفحه گوشی هوشمند خود را برای کمک به عیب یابی گوشی خود به اشتراک بگذارید ، باید از یک برنامه کنترل از راه دور استفاده کنید  یا از برنامه های ضبط صفحه نمایش استفاده کنید . اکنون می توانید در برنامه اسکایپ برای ضبط و اشتراک صفحه نمایش آیفون یا اندروید خود به راحتی استفاده کنید.

ضبط و اشتراک صفحه نمایش اندروید در اسکایپ

برنامه اسکایپ را در گوشی های هوشمند اندروید خود باز کنید.مطمئن شوید که شما در حال اجرا آخرین نسخه اسکایپ هستید (برای اندروید 6.0 و بالاتر کار می کند). قبل از شروع ، باید به برنامه اجازه دهید تا به قابلیت های ضبط صدا و فیلم بر روی دستگاه شما دسترسی پیدا کند.

اکنون به مکالمه ای بروید که می خواهید صفحه خود را به اشتراک بگذارید و بر روی دکمه “Video Call” ضربه بزنید.

Android screen share on Skype

پس از پذیرش تماس ، رابط تماس ویدیویی را مشاهده خواهید کرد. در اینجا ، بر روی دکمه منو سه نقطه در گوشه پایین سمت راست ضربه بزنید.

Android screen share on Skype

اکنون گزینه “Share screen” را انتخاب کنید.

Android screen share on Skype

اگر می خواهید صفحه خود را با استفاده از برنامه Skype به اشتراک بگذارید ، Android از شما سؤال خواهد کرد. در اینجا ، روی “Start Now” ضربه بزنید. اگر نمی خواهید هر بار که از این ویژگی استفاده می کنید برنامه از شما سؤال کند ، کادر “Don’t Ask Again” را علامت بزنید.

Android screen share on Skype

اشتراک و ضبط صفحه شروع می شود. می توانید از برنامه اسکایپ خارج شوید و برنامه یا صفحه نمایش مورد نظر خود را برای شخص نشان دهید.

مرتبط: معرفی روش‌های ضبط مکالمات تلفنی در اندروید

پس از اتمام کار ، می توانید دوباره به برنامه Skype برگردید و سپس روی دکمه “Stop sharing” در بالای صفحه ضربه بزنید تا اشتراک صفحه نمایش خود متوقف شود.

Android screen share on Skype

در صورت تمایل می توانید تماس را ادامه دهید یا می توانید بر روی دکمه قرمز “End Call” ضربه بزنید تا تماس پایان یابد.

ضبط و اشتراک صفحه نمایش آیفون در اسکایپ

روند به اشتراک گذاری صفحه در iPhone یا iPad کمی متفاوت است. برنامه Skype از ویژگی ضبط و پخش صفحه برای اولین بار در iOS 11 رونمایی شد.

در iPhone یا iPad خود ، برنامه Skype را باز کرده و به مکالمه ای بروید که می خواهید صفحه را به اشتراک بگذارید. در اینجا ، بر روی دکمه تماس ویدیویی در نوار ابزار بالا ضربه بزنید.

Android screen share on Skype

پس از شروع تماس ویدیویی ، روی دکمه منو سه نقطه ضربه بزنید.

Android screen recorder

از اینجا گزینه “Share Screen” را انتخاب کنید.

Android screen recorder

صفحه ای را مشاهده خواهید کرد که در مورد ویژگی Broadcast به شما می گوید. برنامه Skype را در این لیست مشاهده خواهید کرد. برای انتخاب آن روی “Skype” ضربه بزنید و سپس بر روی دکمه “Start Broadcast” ضربه بزنید.

Android screen recorder

دایره قرمز رنگی را در گوشه گوشه بالا سمت چپ (یا یک نوار قرمز در بالای صفحه در iPhone و iPad های قدیمی) مشاهده خواهید کرد. این بدان معنی است که اکنون صفحه دستگاه خود را به اشتراک می گذارید. اگر در اولین تلاش کار نکرد ، اشتراک گذاری صفحه را متوقف کنید و دوباره امتحان کنید).

اکنون می توانید به برنامه های دیگر بروید و ضبط و اشتراک گذاری صفحه نمایش خود را با تماس گیرنده ادامه می دهد.

پس از اتمام کار ، می توانید به برنامه Skype برگردید و سپس روی دکمه “Stop sharing” ضربه بزنید. از طرف دیگر ، می توانید بر روی دکمه Red Pill در گوشه سمت چپ بالای صفحه نیز ضربه بزنید.

Android screen share on Skype

در صورت تمایل می توانید به منو برگردید و صفحه خود را دوباره به اشتراک بگذارید. پس از اتمام ، بر روی دکمه قرمز “End Call” ضربه بزنید تا تماس ویدیویی متوقف شود.

برای ضبط مستقیم صفحه iPhone یا iPad می توانید از یک ویژگی داخلی مشابه به نام Screen Recording استفاده کنید.

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید