یوتیوب و یوتیوب تی وی

آموزش ساخت کانال یوتیوب

ساخت یک کانال یوتیوب آسان ، سریع و رایگان است. یوتیوب این امکان را به شما می دهد تا مخاطبان بزرگی داشته باشید که دو میلیارد نفر از خدمات آن به صورت ماهیانه استفاده می کنند. اما رقابت زیادی وجود دارد ، زیرا بیش از ۵۰۰ ساعت فیلم در هر دقیقه در YouTube بارگذاری می شود .

برای راه اندازی کانال یوتیوب با مجله تکنولوژی همراه باشید.

آموزش ساخت کانال یوتیوب

برای راه‌اندازی کانال YouTube ، اولین چیزی که شما نیاز دارید یک حساب Google است. ساخت حساب گوگل رایگان است و به شما امکان دسترسی به نه تنها YouTube ، بلکه به کلیه سرویس های Google از جمله Gmail ، نقشه ها و عکس ها نیز می دهد . ایجاد یک حساب Google آسان است. اگر حساب گوگل ندارید ، روی لینک زیر کلیک کنید تا راهنمای اختصاصی ما درباره نحوه تنظیم آن را بخوانید.

بعد از ساخت حساب Google ، به وب سایت YouTube مراجعه کرده و وارد سیستم شوید. در مرحله بعدی روی نمایه خود در گوشه سمت راست بالا  کلیک کنید و ” Settings “ را انتخاب کنید. اکنون باید لینکی با عنوان” Create a new channel “ را مشاهده کنید. روی آن را کلیک کنید.

اگر می خواهید یک حساب YouTube شخصی با نام خود ایجاد کنید ، می توانید جلو بروید و روی دکمه ” Create channel “ کلیک کنید. در صورتی که می خواهید کانال YouTube را تحت  نام تجاری شرکت خود راه اندازی کنید ، روی ” Use a business or other name ” کلیک کنید ، نام مورد نظر خود را تایپ کنید و روی ” Create “ کلیک کنید.

در بعضی موارد ، ممکن است از شما خواسته شود تا حساب خود را تأیید کنید. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که شماره تلفن خود را اضافه کنید ، انتخاب کنید که آیا می خواهید کد تأیید صحت خود را از طریق پیام کوتاه یا تماس صوتی دریافت کنید و بعد روی ” Continue ” کلیک کنید. “مرحله آخر تایپ کردن کد تأیید است بعد از واردن کردن کد تایید روی ” Continue “کلیک کنید.

دستورالعمل های مرحله به مرحله ساختن کانال یوتیوب :

۱) اگر یک حساب کاربری ندارید ، یک حساب Google ایجاد کنید.
۲) به وب سایت YouTube مراجعه کرده و وارد سیستم شوید .
۳) وی نمایه خود در گوشه سمت راست بالا  کلیک کنید
۴) روی ” Settings ” کلیک کنید
۵) روی ” Create a new channel” کلیک کنید.
۶) تصمیم بگیرید که آیا شما یک کانال تحت نام خود یا نام تجاری خود ایجاد خواهید کرد.
۷) نام خود را برای کانال خود وارد کنید و روی ” Create channel/Create “ کلیک کنید.
۸) در صورت نیاز به تأیید حساب خود ، شماره تلفن خود را تایپ کنید ، یا SMS یا تماس صوتی را انتخاب کنید و روی “Continue” کلیک کنید.
۹) کد تأیید را وارد کنید و برای راه اندازی کانال YouTube خود روی “Continue” کلیک کنید.

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید