اسنپ چت

نحوه ذخیره و سیو کردن فیلم های اسنپ چت در اندروید

متأسفانه ، Snapchat اجازه نمی دهد که آنها را در دستگاه خود ذخیره کنید و اگر از استوری افراد اسکرین شات بگیرید ، به فرستنده اطلاع می دهد . اما هنوز می توانید Snaps و Stories را که می خواهید برای همیشه در دستگاه Android خود نگه دارید ، ذخیره کنید ، اگرچه این روند به اندازه ضربه زدن به دکمه دانلود ساده نیست. ما به شما نشان می دهیم که چگونه این کار را انجام دهید. پس در ادامه با آموزش ذخیره و سیو کردن فیلم های اسنپ چت در اندروید با ما همراه باشید.

نحوه ذخیره فیلم های اسنپ چت در اندروید

بهترین راه برای صرفه جویی در فیلم Snapchat استفاده از یک برنامه ضبط صفحه در گوشی است. این یک راه حل ایده آل نیست ، اما کار را تمام می کند. ما پیشنهاد می کنیم از AZ Screen Recorder استفاده کنید، اما تعداد زیادی برنامه مشابه دیگر وجود دارد که می توانید انتخاب کنید.

برنامه را یک بار نصب کنید و پس از آن یک نماد شناور روی صفحه شما ظاهر شود. مرحله بعدی باز کردن اسنپ چت ، کلیک بر روی نماد شناور AZ Screen Recorder ، انتخاب آیکون دوربین برای شروع ضبط است و سپس به سرعت فیلم Snapchat مورد نظر خود را باز کنید. برای متوقف کردن ضبط ، نوار اعلان را پایین بیاورید و روی دکمه توقف ضربه بزنید. با این کار ویدیو در تلفن شما ذخیره می شود.

دستورالعمل های مرحله به مرحله در مورد نحوه سیو کردن فیلم های اسنپ چت :

  1. AZ Screen Recorder را از فروشگاه گوگل پلی بارگیری کنید.
  2. برنامه را یک بار نصب کنید – یک نماد شناور روی صفحه شما ظاهر می شود.
  3. Snapchat را در دستگاه خود باز کنید.
  4. روی نماد شناور ضبط کننده صفحه نمایش شناور ضربه بزنید و نماد دوربین را برای شروع ضبط انتخاب کنید.
  5. به سرعت فیلم Snapchat را که می خواهید ضبط کنید باز کنید.
  6. نوار اعلان را پایین بیاورید و برای توقف ضبط ، روی دکمه توقف ضربه بزنید.

اگر این روند بیش از حد برای شما مشکل باشد ، گزینه دیگری وجود دارد که می توانید امتحان کنید. فیلم Snapchat را بر روی تلفن خود پخش کنید و آن را با یک دستگاه دیگر ضبط کنید – یک تلفن ، رایانه لوحی ، دوربین عکاسی و …. این بهترین راه حل نیست ، اما سریع و آسان است.

بعد بخوانید: نحوه ایجاد و ساخت نظرسنجی در جلسات زوم ( Zoom )

اگر می خواهید Snaps خود را ذخیره کنید ، روند کار بسیار ساده تر است. بهترین راه برای حل آن ضربه زدن به دکمه “Save” در گوشه پایین سمت راست صفحه قبل از ارسال است. برای ذخیره یک Snapchat Story پس از پخش زنده ، روی دکمه پروفایل در گوشه بالا سمت چپ ضربه بزنید و سپس روی دکمه بارگیری در کنار Story که می خواهید برای همیشه نگه دارید ضربه بزنید.


اینگونه است که می توانید فیلم های Snapchat را ذخیره کنید. راه های دیگری برای انجام این کار وجود دارد ، اما برخی از آنها حتی پیچیده تر هستند ، و شما را ملزم به اتصال تلفن خود به رایانه شخصی می کند.

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید