شبکه اجتماعی

نحوه حذف و دیلیت اکانت حساب LastPass

تصمیم گرفتید از LastPass خارج شوید؟ وقت آن است که با حذف حساب کاربری خداحافظی نهایی خود را انجام دهید. این اطمینان می دهد که هیچ یک از رمزهای عبور شما در سرورهای LastPass ذخیره نمی شوند. در اینجا نحوه حذف و دیلیت اکانت حساب LastPass آورده شده است.

می توانید حساب LastPass خود را حذف کنید حتی اگر دسترسی به گذرواژه اصلی خود را از دست داده باشید (تا زمانی که به آدرس ایمیلی که برای ثبت نام با LastPass استفاده کرده اید دسترسی داشته باشید).

برای تکمیل این مراحل فقط چند کلیک طول می کشد. پس از پاک شدن حساب LastPass ، دسترسی به تمام اطلاعات ذخیره شده در حساب خود را از دست خواهید داد. تمام نام های کاربری ، گذرواژه ها ، داده های تکمیل خودکار و شناسه های شخصی شما برای همیشه حذف می شوند.

دیلیت اکانت حساب LastPass

قبل از شروع ، مطمئن شوید که داده های LastPass خود را استخراج می کنید (سپس می توانید آن را به سرویس های دیگری مانند Bitwarden وارد کنید ).

مرتبط: نحوه حذف و دیلیت اکانت حساب ردیت (Reddit)

هنگامی که آماده حذف حساب خود هستید ، ابتدا به حساب LastPass خود وارد شوید و سپس  صفحه Delete Your Account شوید .

سپس ، از بخش “Delete Your Account” ، روی دکمه “Delete” کلیک کنید.

نحوه حذف و دیلیت اکانت حساب LastPass

LastPass از شما می پرسد که آیا رمزعبور اصلی خود را به خاطر می آورید یا خیر. روی دکمه “Yes” کلیک کنید.

نحوه حذف و دیلیت اکانت حساب LastPass

در این مرحله ، LastPass یک پیام بزرگ پاپ آپ را بارگیری می کند. اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، می توانید بر روی دکمه “Export Your Data Now” کلیک کنید تا صادرات داده LastPass در یک برگه جدید شروع شود.

در مرحله بعد ، گذرواژه اصلی LastPass و آدرس ایمیل خود را وارد کنید. دلیل حذف حساب خود را انتخاب کنید و سپس روی دکمه “Delete” کلیک کنید.

LastPass از شما سوال می کند که آیا مطمئن هستید که می خواهید حساب خود را حذف کنید. در اینجا ، روی دکمه “Yes” کلیک کنید.

اگر واقعاً مطمئن هستید که می خواهید حساب خود را حذف کنید ، LastPass آخرین بار از شما تأیید می خواهد. روی دکمه “Yes” کلیک کنید.

و در آخر ، از LastPass خارج می شوید و وب سایت به شما می گوید که حساب شما برای همیشه حذف شده است. پس از انجام این کار ، هیچ راهی برای پس گرفتن رمزهای عبور خود وجود ندارد. برای بازگشت به صفحه اصلی LastPass بر روی دکمه “OK” کلیک کنید.


عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید