ردیت

نحوه حذف و دیلیت اکانت حساب ردیت (Reddit)

اگر دیگر علاقه ای به استفاده از Reddit ندارید ، می توانید حساب خود را حذف کنید. اگر بخواهید پست ها و نظرات ردیت را نیز حذف کنید ، باید از حلقه های اضافی عبور کنید. در اینجا نحوه حذف و دیلیت اکانت حساب ردیت آورده شده است.

آنچه باید قبل از دیلیت اکانت حساب ردیت خود بدانید

Reddit به شما امکان می دهد حساب خود را “غیرفعال” کنید. این غیرفعال سازی دائمی است. پس از غیرفعال کردن (حذف) حساب خود ، نمایه شما برای همیشه از Reddit حذف می شود و نام کاربری شما نیز از Reddit محو می شود.

مرتبط: نحوه دیلیت اکانت و حذف حساب سیگنال

با این حال ، هرگونه ارسال یا نظر Reddit در وب سایت شما باقی خواهد ماند.. همانطور که Reddit می گوید ، آنها “بدون ویژگی” می شوند ، و هیچ کس نمی داند چه کسی آنها را پست کرده است. پیام هایی که ارسال کرده اید نیز غیر قابل انتساب خواهند بود.

هشدار: هنگامی که حساب Reddit خود را غیرفعال کردید ، دیگر راهی برای بازگشت و حذف هرگونه پست و نظر قدیمی وجود ندارد که ممکن است بخواهید از Reddit حذف شود. قبل از اینکه حساب خود را پاک کنید باید آنها را حذف کنید.

آیا باید پست ها و نظرات را حذف کنیم؟

اینکه آیا شما نیاز به حذف پست ها و نظرات دارید ، به نحوه استفاده از Reddit بستگی دارد.

به عنوان مثال ، بگذارید بگوییم که نام کاربری شما Jane123 است و شما یک نظر با مطالب “lol” ارسال کردید. وقتی حساب Reddit خود را غیرفعال می کنید ، نظر “lol” همچنان در Reddit نشان داده می شود – اما نام کاربری شما وجود نخواهد داشت. افراد فقط می توانند ببینند که این پیام از یک حساب حذف شده ارسال شده است. این احتمالاً مسئله مهمی نیست.

اما بگذارید بگوییم شما یک نظر ارسال کردید که می گفت: “نام من محمد است. من در [یک تجارت خاص] کار می کنم و در [یک شهر خاص زندگی می کنم.] ”وقتی حساب خود را غیرفعال کنید ، این نظر در Reddit باقی می ماند. حتی اگر نام کاربری شما پاک شده باشد ، اما همچنان اطلاعات شخصی شما در آن موجود است.

مرتبط: نحوه حذف حساب و دیلیت اکانت در واتساپ

بنابراین ، اگر پست ها و نظراتی حاوی اطلاعات شخصی دارید ، ممکن است بخواهید قبل از غیرفعال کردن حساب خود ، آنها را حذف کنید. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه آنها را حذف کنید.

چگونه پست ها و نظرات را حذف کنیم

برای مشاهده پست ها و نظراتی که در Reddit ایجاد کرده اید ، به وب سایت Reddit بروید و با حساب Reddit که می خواهید حذف کنید وارد شوید.

روی نام خود در گوشه بالا سمت راست وب سایت Reddit کلیک کنید و “Profile” را برای مشاهده نمایه خود انتخاب کنید.

در بالای صفحه ، روی “Posts” کلیک کنید تا پست های Reddit خود را مشاهده کنید. برای مشاهده نظرات خود روی “Comments” کلیک کنید.

نحوه حذف و دیلیت اکانت حساب ردیت (Reddit)

لیست پست ها و نظرات را مرور کنید تا ببینید کدام پست ها و نظرات را می خواهید حذف کنید. برای حذف یک پست یا نظر ، روی دکمه سه نقطه “…” در زیر آن پست یا نظر کلیک کنید و “Delete” را انتخاب کنید.

نحوه حذف و دیلیت اکانت حساب ردیت (Reddit)

پس از پایان کار ، می توانید به حذف حساب خود ادامه دهید.

نحوه حذف و دیلیت اکانت حساب ردیت

برای حذف حساب خود ، به صفحه تنظیمات حساب Reddit بروید.

با کلیک کردن روی نام خود در گوشه بالا سمت راست وب سایت Reddit و انتخاب “User Settings” می توانید آن را پیدا کنید.

نحوه حذف و دیلیت اکانت حساب ردیت (Reddit)

در پایین صفحه ، روی پیوند قرمز “Deactivate Account” کلیک کنید.

نحوه حذف و دیلیت اکانت حساب ردیت (Reddit)

Reddit از شما بازخورد اختیاری درباره دلیل حذف حساب خود می خواهد. شما باید نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید ، روی “I understand that deactivated accounts are not recoverable” را کلیک کنید و برای ادامه “Deactivate” را کلیک کنید.

هشدار: با این کار حساب Reddit شما برای همیشه حذف می شود. دیگر نمی توانید آن را پس بگیرید و در آینده هرگز نمی توانید از آن نام کاربری برای حساب جدید Reddit استفاده کنید. همچنین نمی توانید پست ها یا نظراتی را که قبلاً حذف نکرده اید حذف کنید.

Reddit برای آخرین بار از شما درخواست تأیید می کند. اگر مطمئن هستید ، روی “Deactivate” کلیک کنید.

اکنون کار شما تمام شده است – حساب Reddit شما حذف شده است.

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید