تیک تاک

نحوه حذف و دیلیت اکانت حساب تیک تاک ( TikTok )

برای مرور TikTok نیازی به یک حساب کاربری ندارید ، اما داشتن یک حساب به شما امکان می دهد تا افراد را دنبال کنید و تجزیه و تحلیل شبکه های اجتماعی را ارائه دهید. متأسفانه داشتن یک حساب کاربری نیز به معنای تحویل اطلاعات شخصی است. اگر دیگر طرفدار TikTok نیستید ، در اینجا نحوه حذف و دیلیت اکانت حساب تیک تاک آورده شده است.

نحوه حذف و دیلیت اکانت حساب تیک تاک ( TikTok )

برای حذف حساب TikTok ، با باز کردن برنامه در دستگاه iPhone  یا Android خود و ورود به سیستم شروع کنید. از آنجا ، تب “Me” را انتخاب کنید و سپس به سه نقطه عمودی در بالا سمت راست ضربه بزنید تا به منوی تنظیمات دسترسی پیدا کنید.

Delete Your TikTok Account

از منوی تنظیمات ، روی دکمه “Manage My Account” ضربه بزنید.

Delete Your TikTok Account

از پایین به فهرست بروید و گزینه “Delete Account” را انتخاب کنید.

Delete Your TikTok Account

اگر قبلاً تأیید پیامک را در حساب TikTok خود تنظیم کرده باشید ، باید کد دریافت شده از طریق پیام متنی را وارد کنید. پس از وارد کردن کد صحیح ، روی دکمه “Delete Account” ضربه بزنید.

برای تأیید آخرین تصمیم خود ، بر روی دکمه “Delete” ضربه بزنید. قبل از انتقال به صفحه اصلی TikTok اعلانی را مشاهده می کنید که ورود شما به دلیل حذف حساب کاربری شما پاک شده است.

وقتی حساب خود را حذف می کنید ، دیگر نمی توانید ویدیویی را که ارسال کرده اید مدیریت کنید. به این ترتیب ، اگر می خواهید آنها را از شبکه اجتماعی حذف کنید ، قبل از حذف حساب خود ، آن فیلم ها را حذف کنید. همچنین دسترسی به هر چیزی را که در برنامه خریداری کرده اید ، مانند سکه ها ، از دست خواهید داد .


دلیل حذف حساب شما هر چه باشد ، تصمیم دائمی است. خوشبختانه ، همیشه می توانید در لحظه ها حسابی جدید ایجاد کنید.

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید