نتفلیکس

نحوه دانلود فیلم و سریال از نت فلیکس ( Netflix ) به صورت رایگان

زمانی که مسافرت هستید یا به اینترنت دسترسی ندارید امکان پخش فیلم و سریال در Netflix ( نتفلیکس ) وجود ندارد. خوشبختانه ، سرویس استریم گزینه تماشای محتوای شما را به صورت آفلاین ارائه می دهد. بیایید نگاهی به نحوه دانلود فیلم و سریال از نت فلیکس بیاندازیم.

آیا می توانید فیلم ها و سریال ها را از Netflix دانلود کنید؟

هر فیلم و نمایش تلویزیونی برای مشاهده آفلاین در دسترس نیست. برای اینکه ببینید کدام فیلم و سریال چنین ویژگی دارد ، روی دکمه Downloads در نوار پیمایش پایین ضربه بزنید . باید دکمه خاکستری Find Something to Download یا  Find More to Download ببینید .

ضربه زدن به دکمه شما را به بخش  Available for Download برنامه می برد. در این بخش لیست های موقت از فیلم ها و نمایش های موجود برای دانلود وجود دارد ، اگرچه شما نمی توانید در اینجا جستجو کنید.

مرتبط: نحوه تغییر رمز عبور در نت فلیکس ( Netflix )

اگر از قبل یک فیلم یا برنامه تلویزیونی در ذهن دارید که از مشاهده آفلاین پشتیبانی می کند ، در لیست جستجو کنید.

چگونه فیلم ها را از نت فلیکس دانلود کنیم

با راه اندازی برنامه Netflix شروع به کار کنید. از آنجا به دنبال فیلمی باشید که به تماشای آن علاقه دارید.

هنگامی که فیلمی را انتخاب می کنید که از مشاهده آفلاین پشتیبانی می کند ، روی نماد دانلود که در کنار  نماد اشتراک گذاری است ، ضربه بزنید  . پس از اتمام بارگیری فیلم ، روی نماد بارگیری در ناوبری پایین ضربه بزنید  . اینجاست که می توانید تمام محتوای دانلود شده خود را مشاهده کرده و مدیریت کنید.

پس از تماشای یک فیلم ، به بخش بارگیری ها بازگردید و روی نماد مداد در سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید . فیلمی را که تماشای آن را تمام کرده اید انتخاب کنید و روی نماد سطل زباله در بالا سمت راست ضربه بزنید  تا آن را حذف کرده و فضای حافظه دستگاه خود را آزاد کنید.

بخوانید: آموزش لغو اشتراک نت فلیکس ( Netflix )

به طور خلاصه:

 1. برنامه Netflix را باز کنید.
 2. روی فیلمی ضربه بزنید که از مشاهده آفلاین پشتیبانی می کند.
 3. روی نماد بارگیری در کنار  نماد اشتراک گذاری ضربه بزنید  .
 4. روی نماد بارگیری ها در نوار پیمایش پایین ضربه بزنید  .
 5. از فیلم خود لذت ببرید یا حذف کنید!

نحوه دانلود سریال از نت فلیکس

هنگام بارگیری برنامه های تلویزیونی ، این روند طولانی تر است . برنامه Netflix را باز کنید و نمایش دیگری را که دوست دارید پیدا کنید. با فرض اینکه از مشاهده آفلاین پشتیبانی می کند ، نماد بارگیری را در کنار توضیحات  پیدا خواهید کرد.

متأسفانه ، Netflix از بارگیری یک فصل کامل به طور همزمان پشتیبانی نمی کند. این آزادی انتخاب قسمت هایی را که می خواهید تماشا کنید به شما می دهد ، اما اگر می خواهید یک فصل کامل تماشا کنید ، خسته کننده خواهد بود.

حتی فرایند مدیریت نمایشهای بارگیری شده شما نیز همانند فیلمهای دانلود شده است. برای تماشا و حذف قسمت ها ، روی نماد دانلود در نوار پیمایش پایین ضربه بزنید  . همچنین می توانید Smart Downloads را فعال کنید یا غیرفعال کنید  ، که به طور خودکار قسمت های جدید را بارگیری می کند و مواردی را که مشاهده کرده اید حذف می کند.

به طور خلاصه:

 1. برنامه Netflix را باز کنید.
 2. روی نمایشی که از مشاهده آفلاین پشتیبانی می کند ، ضربه بزنید.
 3. روی نماد بارگیری در کنار توضیحات قسمت ضربه بزنید .
 4. روی نماد بارگیری ها در نوار پیمایش پایین ضربه بزنید  .
 5. از نمایش خود لذت ببرید یا حذف کنید!

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

1 دیدگاه

 1. سلاملطفا توی انتخاب عکس دقت بیشتری بکنید ، میتونستید از فیلمی استفاده کنید که پوشش بهتری داشته باشه ، بلخره این سایت در اختیار همه سنی هست ، تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید