یوتیوب و یوتیوب تی وی

نحوه جستجو فیلم براساس هشتگ در یوتیوب

روش های مختلفی برای یافتن چیزی در YouTube وجود دارد. می توانید عناوین را جستجو کنید ، آن را بر اساس کانال محدود کنید یا حتی موارد را براساس طول ویدئو و تاریخ فیلتر کنید. اما آیا می دانید می توانید فیلم ها را براساس هشتگ در یوتیوب جستجو کنید؟

هشتگ ها به اندازه پلتفرم هایی مانند توییتر و اینستاگرام در یوتیوب برجسته نیستند. ویدیوهایی که شامل هشتگ هستند ، آنها را بالاتر از عنوان ویدیو نمایش می دهند. این هشتگ ها در وب سایت YouTube و برنامه های تلفن همراه قابل مشاهده هستند.

نحوه جستجو فیلم براساس هشتگ در یوتیوب

جستجو فیلم براساس هشتگ در یوتیوب

چند روش مختلف وجود دارد که می توانید فیلم ها را با هشتگ پیدا کنید. متداول ترین روش این است که به سادگی با انتخاب هشتگ از ویدیویی که مشاهده می کنید ، استفاده کنید. فقط روی هشتگ بالای عنوان ضربه بزنید یا کلیک کنید.

مرتبط: نحوه ساخت یک لیست پخش ( پلی لیست ) در یوتیوب

نحوه جستجو فیلم براساس هشتگ در یوتیوب

برای آن هشتگ به یک صفحه اختصاصی خواهید رفت. این صفحه نشان می دهد که چه تعداد فیلم شامل هشتگ است و چه تعداد کانال از آن استفاده می کنند.

همچنین می توان به راحتی هشتگ را در جعبه جستجوی YouTube وارد کرد. این بهترین روش نیست زیرا نتایج مربوط به هشتگ را دریافت خواهید کرد ، نه فقط فیلم هایی که از هشتگ استفاده می کنند.

اگر می خواهید واقعاً خاص شوید ، می توانید URL را www.youtube.com/hashtag/  با هر هشتگی که می خواهید مشاهده کنید پیوست کنید. این فقط در صورتی کار می کند که YouTube را در یک مرورگر وب مشاهده کنید و نه در برنامه تلفن همراه برای اندروید ، آیفون یا آیپد.

با این کار مستقیماً به صفحه هشتگ می روید.

صفحات به ترتیب زمانی مرتب نشده اند. یوتیوب به طور خودکار “بهترین” فیلم ها را در بالا نگه می دارد.


تقریباً همین است. هشتگها بهترین روش برای یافتن فیلم ها در YouTube نیستند ، اما در صورت تمایل به استفاده از آنها وجود دارند.

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید