موزیلا فایرفاکس

نحوه جستجوی سریع برگه های باز در فایرفاکس

آیا در انبوهی از پنجره ها و زبانه های باز موزیلا فایرفاکس گم شده اید؟ با استفاده از این نکته سریع ، می توانید تمام برگه های باز Firefox خود را جستجو کنید و آنچه را که می خواهید پیدا کنید. در اینجا نحوه جستجوی سریع برگه های باز در فایرفاکس را توضیح می دهیم.

جستجوی سریع برگه های باز در فایرفاکس

ابتدا یک پنجره فایرفاکس در ویندوز ، مک یا لینوکس باز کنید – این در هر سه سیستم عامل کار می کند. برای ورود به حالت جستجوی برگه در Firefox دو روش وجود دارد: با یک کاراکتر میانبر یا با کلیک کردن روی یک نماد.

مرتبط: نحوه بستن همه پنجره های فایرفاکس به طور همزمان

برای ورود به حالت جستجوی برگه با یک کاراکتر میانبر ، روی نوار آدرس تمرکز کنید ، ٪ (یک نماد درصد) را تایپ کنید و یک بار کلید فاصله را فشار دهید.

برای ورود به حالت جستجوی برگه با موس ، یک بار روی نوار آدرس Firefox کلیک کنید. در پایین منویی که ظاهر می شود ، قسمت “This time, search with” را پیدا کرده و نماد برگه (که به نظر می رسد مانند دکمه سبز آبی است) را کلیک کنید.

اکنون در حالت جستجوی برگه هستید و متوجه جعبه کوچکی می شوید که در قسمت انتهای سمت چپ نوار آدرس با عنوان “Tabs” نوشته شده است. اصطلاح یا اصطلاحاتی را که می خواهید جستجو کنید وارد کنید. 

مرتبط: نحوه پاک کردن حافظه پنهان و کوکی ها در موزیلا فایرفاکس

بلافاصله ، مشاهده خواهید کرد که نتایج مطابق از همه برگه های باز Firefox شما که درست در زیر نوار آدرس در یک منو ذکر شده اند ، کشیده شده اند.

بر روی نتیجه ای که می خواهید ببینید کلیک کنید و بلافاصله در هر پنجره فایرفاکس به آن تب منتقل خواهید شد.

این کار را تکرار کنید هر چند بار که می خواهید از طریق زبانه های Firefox باز کنید. دیگر هرگز در انبوهی از صفحه ها گم نخواهید شد!

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید