توییتر

نحوه جستجوی توییت ها از یک تاریخ خاص یا یک دوره زمانی خاص

توییتر اغلب به نظر می رسد یک مخزن از اطلاعات است که سریعتر از آنچه ما می توانیم درک کنیم در جریان است. خوشبختانه فقط می توان با جستجوی توییت هایی از یک تاریخ خاص یا محدوده تاریخ ، کار را برای خود آسان کرد. در ادامه نحوه جستجوی توییت ها از یک تاریخ خاص یا یک دوره زمانی خاص را توضیح می دهیم.

با استفاده از جستجوی پیشرفته ، توییت ها را از یک محدوده تاریخ جستجو کنید

توییتر هم صفحه جستجوی پیشرفته مرورگر تلفن همراه و هم رومیزی را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد توییت های ارسال شده در یک بازه زمانی مشخص را جستجو کنید. اگر از دستگاه تلفن همراه استفاده می کنید ، مرورگر خود را باز کرده و از https://mobile.twitter.com/search-ad Advanced بازدید کنید .

 اگر از مرورگر دسکتاپ هستید ، به https://twitter.com/search-ad Advanced بروید .

در صفحه جستجوی پیشرفته ، تمام قسمت را به پایین پیمایش کنید تا قسمت “Dates” را ببینید. در آنجا ، دو پارامتر پیدا خواهید کرد: “From” و “To”.

برای هر پارامتر ماه ، روز و سال مورد نظر خود را انتخاب کنید. آنچه آنها انجام می دهند در اینجا است:

  • From: پیدا کردن توییت های ارسال شده پس از نیمه شب (12:00 صبح) در این تاریخ ، این را تنظیم کنید.
  • To: تنظیم این مورد برای یافتن توییت های ارسال شده تا نیمه شب (12:00 صبح) در این تاریخ.

اگرچه به نظر ساده می رسد ، اما استفاده از پارامترها می تواند گیج کننده باشد. به عنوان مثال ، اگر می خواهید توییت ها را فقط از اول ماه مه 2014 پیدا کنید ، “From” را به “May 1, 2014” و “To” را “May 2, 2014” قرار دهید. شما می توانید توییت هایی را که از نیمه شب اول مه تا نیمه شب 2 مه ارسال می شوند ، دریافت کنید. هر دو فیلد را در یک تاریخ تنظیم نمی کنید.

مرتبط: نحوه ارسال استوری در توییتر با استفاده از قابلیت Fleets

به همین ترتیب ، اگر می خواهید از ماه می 2014 فقط توییت پیدا کنید ، “From” را به “May 1, 2014” و “To” را “June 1, 2014” تنظیم می کنید. به این ترتیب ، جستجوی شما تمام 31 روز ماه مه را پوشش خواهد داد.

بعد ، به بالا بروید و پارامتر دیگری را وارد کنید ، مانند یک عبارت جستجو در بخش “Words” یا یک نام حساب در بخش “Accounts”. پس از پایان کار ، “Search” را کلیک کنید.

وقتی نتایج را مشاهده کردید ، می توانید با استفاده از برگه های واقع در زیر نوار جستجو ، آنها را براساس معیارهای مختلف مرتب کنید. “Top” توییت های منطبق با بیشترین جذابیت را نشان می دهد. “Latest” همه توییت های مطابق با ترتیب زمانی معکوس را نشان می دهد.

به همین ترتیب ، با کلیک روی برگه های دیگر نتیجه می توانید نتایج مطابق با افراد ، عکس ها یا فیلم ها را پیدا کنید.

مرتبط: نحوه ضبط و ارسال توییت صوتی در برنامه توییتر

اگر نیاز به جستجوی دیگری دارید ، فقط کافی است صفحه جستجوی پیشرفته توییتر را مرور کرده و دوباره جستجو کنید. این شامل بسیاری از پارامترهای قدرتمند است که به شما امکان می دهد توییت ها را در تاریخ های خاص از یا به افراد خاص در مناطق خاص جغرافیایی و موارد دیگر محدود کنید.

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید