تلگرامسیگنال

نحوه ثبت نام به صورت ناشناس در سیگنال یا تلگرام

برنامه های پیام رسان ایمن مانند سیگنال و تلگرام برای محافظت از حریم خصوصی شما و ایمن سازی مکالمات شما کارهای زیادی انجام می دهند. اما اگر می خواهید بدون دادن شماره تلفن شخصی خود به طور ناشناس چت کنید ، چه می کنید؟ در ادامه نحوه ثبت نام به صورت ناشناس در سیگنال یا تلگرام را به شما آموزش می دهیم.

سیگنال و تلگرام به شماره تلفن شما نیاز دارند

برای استفاده از سیگنال یا تلگرام ، به یک شماره تلفن نیاز دارید. این شماره با هر کسی که هنگام استفاده از این سیستم عامل ها با او صحبت می کنید به اشتراک گذاشته می شود و حتی می تواند برای یافتن شما مورد استفاده قرار گیرد. این برنامه ها ممکن است برای خصوصی نگه داشتن اطلاعات شما از رمزگذاری استفاده کنند ، اما این به این معنی نیست که این سرویس ها ناشناس هستند  .

افرادی که از طریق سیگنال یا تلگرام با آنها صحبت می کنید شماره تلفنی را که برای ورود به سیستم استفاده کرده اید مشاهده می کنند. اگر یک افشاگر ، یک منبع ناشناس یا کسی باشید که نمی خواهد مکالمات شما با شماره تلفن واقعی شما پیوند داده شود ، این می تواند یک مشکل باشد.

مرتبط: سیگنال یا تلگرام : بهترین برنامه چت و پیام رسان کدام است؟

اگر قبلاً یک سیگنال اصلی یا حساب تلگرام دارید

شما باید به این سرویس های پیام رسان به عنوان شماره داخلی شماره تلفن خود فکر کنید. بنابراین ، اگر قبلاً یک حساب اصلی Signal یا Telegram دارید و می خواهید یک حساب ثانویه ناشناس ایجاد کنید ، مواردی را باید در نظر بگیرید:

برای Signal ، فقط یک شماره تلفن می تواند به حساب Signal شما پیوند داده شود ، این بدان معنی است که شما هرگز نیازی به ایجاد گذرواژه ندارید. برای استفاده همزمان از بیش از یک حساب Signal به چندین تلفن هوشمند نیاز دارید. متناوباً ، می توانید حساب خود را غیرفعال کنید ، سپس به یک حساب ثانویه بروید.

در سیگنال ، تعویض حساب ناخوشایند است ، زیرا با این کار همه مکالمات شما از بین می رود. از آنجا که سیگنال بر روی امنیت تمرکز دارد ، هیچ یک از مکاتبات شما در ابر ذخیره نمی شود. هیچ راهی برای بازیابی پیام ها یا رسانه هایی که ارسال یا دریافت کرده اید وجود ندارد ، مگر اینکه در حال انتقال از یک دستگاه قدیمی باشید.

تلگرام ولی به شیوه دیگری عمل می کند. برنامه های دسک تاپ و تبلت تلگرام به شما امکان می دهند با استفاده از یک شماره جداگانه در برنامه دسک تاپ یا رایانه لوحی وارد شوید. این لازم نیست که به تلفن هوشمند یا شماره تلگرام “واقعی” شما پیوند داده شود. می توانید از این امر به نفع خود استفاده کنید ، زیرا برای ورود به حساب ثانویه نیازی به ترک حساب اصلی خود ندارید.

اگر از خود می پرسید که آیا برای نیازهای محرمانه و پیام ناشناس خود باید از تلگرام یا سیگنال استفاده کنید ، ممکن است متوجه شوید که تلگرام راحت ترین گزینه بین این دو است. فقط قبل از انجام این کار مطمئن شوید که چت های مخفی را در تلگرام فعال می کنید .

گزینه 1: از تلفن Burner (یا سیم کارت) استفاده کنید

یکی از ساده ترین راه های استفاده از خدماتی مانند تلگرام یا سیگنال به صورت ناشناس ، ثبت نام با شماره تلفن جدید است. در بسیاری از موارد ، می توانید تلفن یا سیم کارت اعتباری پیش پرداخت را خیلی کم بخرید (گاهی اوقات به صورت رایگان) ، که می توانید برای ورود به سیستم از آن استفاده کنید.

تمام آنچه برای آن به شماره ثانویه نیاز دارید دریافت پیام با كدی در آن است. این کد تمام آن چیزی است که شما برای ورود به سیستم با استفاده از هر دو سرویس نیاز دارید ، زیرا شماره تلفن شما فقط به عنوان وسیله ای برای شناسایی شما استفاده می شود.

نحوه ثبت نام به صورت ناشناس در سیگنال یا تلگرام

سیگنال برای اولین بار ورود به سیستم (برای دریافت کد) نیاز به دسترسی به این شماره دارد. همچنین برای افزودن هر دستگاه پیوندی که می خواهید با شماره ناشناس خود استفاده کنید ، باید از دستگاه اصلی خود (تلفن هوشمند iPhone یا Android) استفاده کنید. ممکن است دستگاه های پیوسته گاه به گاه مجوز مجدد داشته باشند که این امر به دسترسی به سیم کارت “Burner” شما نیاز دارد ، بنابراین آن را مفید و فعال نگه دارید.

تلگرام به همان روش کار می کند ، با این تفاوت که شما می توانید مستقیماً وارد سیستم شوید برای اضافه کردن دستگاه های مرتبط نیازی به استفاده از تلفن هوشمند ندارید. به سادگی شماره تلفن “Burner” جدید خود را وارد کنید ، کدی را که دریافت می کنید وارد کنید و کار تمام است.

مرتبط: نحوه دیلیت اکانت و حذف حساب سیگنال

گزینه 2: از سرویس VoIP مانند Google Voice استفاده کنید

اگر نمی خواهید سیم کارت ها را به حالت ناشناس تغییر دهید ، به جای آن از شماره VoIP استفاده کنید. Google Voice به افراد مقیم ایالات متحده ، شماره تلفن رایگان ایالات متحده ارائه می دهد . همچنین می توانید از سرویسی مانند اسکایپ یا هر ارائه دهنده تلفن اینترنتی استفاده کنید که به شما شماره می دهد (البته ممکن است لازم باشد هزینه آن را پرداخت کنید).

طیف گسترده ای از برنامه های دیگر وجود دارد که می تواند شماره تلفن های ثانویه “Burner” را نیز به شما ارائه دهد.

نحوه ثبت نام به صورت ناشناس در سیگنال یا تلگرام

هنگامی که شماره خود را دریافت کردید ، می توانید مانند معمول ثبت نام کنید. برای Signal ، این به معنای استفاده از تلفن هوشمندی است که قبلاً در سرویس ثبت نشده است یا حذف برنامه از دستگاه شما. در تلگرام می توانید برنامه را برای پلت فرم مورد نظر خود بارگیری کرده و وارد سیستم شوید.

گزینه 3: استفاده از تلفن ثابت (فقط سیگنال)

سیگنال در درجه اول برای استفاده با شماره تلفن همراه طراحی شده است ، اما می توانید هنگام ثبت نام هر شماره ای را که دوست دارید وارد کنید. این شامل تلفن ثابت است ، مانند آنچه روی میز کارتان قرار دارد. متأسفانه ، در حین آزمایش ، ما نتوانستیم تلگرام را با استفاده از این روش فعال کنیم (اما ممکن است شانس بیشتری داشته باشید).

هنگام ثبت نام از این طریق ، نمی توانید کد خود را به صورت استاندارد از طریق پیام کوتاه دریافت کنید. در عوض ، می توانید درخواست کنید که سیگنال با شما تماس بگیرد. با انتخاب این گزینه باید سیگنال را از طریق شماره گیری خودکار که کد مورد نیاز را از طریق تلفن با صدای بلند بیان می کند با شما تماس بگیرد.

هنگامی که شماره خود را وارد می کنید ، سیگنال سعی می کند از طریق پیامک برای شما کد ارسال کند. اگر یک دقیقه صبر کنید ، می توانید بر روی دکمه “I didn’t get a code” ضربه بزنید ، گزینه “Call Me Instead” به شما ارائه می شود. روی آن ضربه بزنید ، تلفن را پاسخ دهید و کد را گوش دهید. سپس می توانید از این کد برای ورود به سیستم و ارسال پیام استفاده کنید.

آیا نمی توانید شماره دوم را در تلفن هوشمند خود ثبت کنید؟

اگر شماره شخصی خود را قبلاً در هر یک از سرویس ها ثبت کرده اید ، ممکن است متعجب شوید که می بینید گزینه ای برای خروج از سرویس وجود ندارد. ساده ترین راه حل حذف برنامه مورد نظر است. با این کار داده های محلی از دستگاه شما پاک می شود (از جمله نشانه های ورود به سیستم) ، و شما را مجبور می کند هنگام بارگیری مجدد برنامه وارد سیستم شوید.

در مورد Signal ، این همه مکالمه ها را از دستگاه شما پاک می کند. از آنجا که تلگرام به شما امکان می دهد با استفاده از یک شماره و برنامه تلگرام برای سیستم مورد نظر خود (از جمله ویندوز ، مک و لینوکس) وارد سیستم شوید ، نیازی به پاکسازی تلفن هوشمند نیست. 

هیچ تضمینی برای ثبت نام به صورت ناشناس در سیگنال یا تلگرام وجود ندارد

حتی اگر برای یک شماره تلفن ثانویه ثبت نام کنید ، ممکن است هویت واقعی شما هنوز جستجو شود. در برخی از کشورها برای دریافت سیم کارت نیاز به ارائه شناسنامه دارید ، بنابراین ممکن است ارائه دهنده تلفن شما دقیقاً شما را بشناسد حتی اگر این اطلاعات در دسترس عموم مردم نباشد.

این مورد در مورد سرویس های VoIP مانند Google Voice نیز صدق می کند. در حالی که گوگل و اسکایپ قرار نیست اطلاعاتی مانند آدرس ایمیل و آدرس IP شما را برای کسی در دسترس قرار دهند ، آنها هنوز آن را در پرونده نگه می دارند و ممکن است مجبور شوند آن را در دادگاه تحویل دهند.

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید