اسکایپ

نحوه برقراری تماس ویدیویی رایگان در برنامه اسکایپ ( Skype )

به دلیل نگرانی از حریم خصوصی ، آیا نمی خواهید در  جلسات Zoom شرکت کنید ؟ ویژگی Skype’s Meet Now را امتحان کنید که به شما امکان می دهد تماس ویدیویی برقرار کنید که هر کسی می تواند با استفاده از یک پیوند به آن بپیوندد. در اینجا نحوه برقراری تماس ویدیویی رایگان در اسکایپ آورده شده است.

ویژگی Meet Now برای مدتی وجود داشته است ، اما در طول همه گیر کرونا ویروس ، مایکروسافت این ویژگی را با یک وب سایت برای استفاده قرار داده است.

اکنون می توانید فقط به صفحه تماس کنفرانس اسکایپ مراجعه کنید ، با حساب کاربری خود وارد شوید ، یک جلسه رایگان ایجاد کنید و بلافاصله لینک دعوت ایجاد کنید. وقتی همکار شما روی لینک کلیک می کند ، می توانند به طور مستقیم در مرورگر به تماس بپیوندند (تا زمانی که از Google Chrome یا Microsoft Edge استفاده می کنند).

مرتبط: بهترین راه های تماس تصویری در ویندوز ، مک ، آیفون یا اندروید

گیرندگان نیازی به بارگیری برنامه Skype یا حتی ورود به سیستم با یک حساب کاربری ندارند. در صورت تمایل می توانند جلسه را در برنامه اسکایپ باز کنند اما این اجباری نیست.

برقراری تماس ویدیویی رایگان در برنامه اسکایپ

برای راه اندازی یک کنفرانس ویدیویی Skype ، صفحه Skype Meeting را باز کنید . در اینجا ، مطمئن شوید که وارد حساب اصلی Skype شده اید و سپس بر روی دکمه “Create A Free Meeting” کلیک کنید.

Set Up a Skype Video Call That Anyone Can Join

وب سایت اسکایپ فوراً یک لینک منحصر به فرد ایجاد می کند (که از اعداد و کاراکترهای تصادفی استفاده می کند و از پیوندهای عمومی زوم اطمینان بیشتری دارد).

برای افزودن پیوند به کلیپ بورد خود ، روی دکمه Copy کلیک کنید.

Set Up a Skype Video Call That Anyone Can Join

از طرف دیگر ، اگر می خواهید یک تیم را با استفاده از ایمیل دعوت کنید ، می توانید بر روی دکمه “اشتراک دعوت” کلیک کرده و گزینه های “Outlook Mail” یا “Gmail” را انتخاب کنید.

Set Up a Skype Video Call That Anyone Can Join

هنگامی که یک شرکت کننده پیوند را در مرورگر خود باز می کند ، از آنها سؤال می شود که آیا می خواهند مستقیم برنامه Skype را باز کنند. اگر آنها بر روی دکمه “Open Skype” کلیک کنند ، گروه در برنامه Skype مستقیماً باز می شود.

اما آنها نیازی به انجام این کار ندارند. آنها می توانند بر روی گزینه “Cancel” کلیک کنند تا به عنوان مهمان بپیوندید.

Set Up a Skype Video Call That Anyone Can Join

پس از ناپدید شدن پنجره ، آنها می توانند بر روی گزینه “Join As Guest” کلیک کنند.

Set Up a Skype Video Call That Anyone Can Join

شرکت کننده اکنون می توانید نام خود را وارد کرده و سپس بر روی دکمه “Join” کلیک کنید تا فوراً به گروه جلسه در مرورگر بپیوندید (دوباره ، این تنها در Google Chrome و Microsoft Edge کار می کند).

Set Up a Skype Video Call That Anyone Can Join

پس از پیوستن همه افراد به جلسه ، فقط می توانید بر روی دکمه “Start Call” کلیک کنید.

Set Up a Skype Video Call That Anyone Can Join

شما دوباره گزینه ای برای کپی کردن لینک دعوت یا دعوت از افراد را مشاهده خواهید کرد. برای شروع تماس ویدیویی دوباره روی دکمه “Start Call” کلیک کنید.

Set Up a Skype Video Call That Anyone Can Join

برای به اشتراک گذاشتن پیوند تماس ویدیویی در هر زمان در طول مکالمه می توانید از گزینه “Share Call Link” استفاده کنید.

به طور پیش فرض ، اسکایپ مکالمه “Meet Now” را برچسب گذاری می کند. برای تغییر نام مکالمه ، روی نوار کناری روی مکالمه راست کلیک کرده و گزینه “Manage Group ” را انتخاب کنید.

Set Up a Skype Video Call That Anyone Can Join

در اینجا ، بر روی دکمه ویرایش کنار نام جلسه کلیک کنید تا آن را تغییر دهید.

بر روی دکمه ویرایش از نام کلیک کنید

پس از پایان جلسه و می خواهید آن را حذف کنید ، روی مکالمه راست کلیک کنید و گزینه “Delete Conversation” را انتخاب کنید. همچنین می توانید با کلیک کردن روی گزینه “Leave Group” ، گروه خود را ترک کنید.

بر روی حذف کلیک کنید یا Group را ترک کنید

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید