اینستاگرام

نحوه تغییر نام کاربری در اینستاگرام ( عوض کردن یوزرنیم اینستاگرام )

نام های کاربری حیات اکثر سایت های رسانه های اجتماعی است ، اما یافتن یک نام خوب همیشه یک تلاش است. تا زمانی که حساب خود را ایجاد نکرده باشید بعید است که نام کاربری مورد نظر خود را دریافت کنید و حتی در این صورت ممکن است بعد از آن پشیمان شوید. اگر مثل اکثر ما هستید و از انتخاب هایی که در دوران جوانی انجام داده اید پشیمان هستید ، خوشحال خواهید شد که بدانید تغییر نام کاربری اینستاگرام خود به چیزی که باعث ایجاد دردسر شود ، بسیار آسان است. در ادامه نحوه عوض کردن یوزرنیم در اینستاگرام را به شما آموزش می دهیم.

همچنین بخوانید: نحوه اضافه کردن موسیقی و آهنگ به استوری های اینستاگرام

اما قبل از تصمیم گیری سریع ، باید بدانید که بین نام نمایشگر اینستاگرام و نام کاربری شما تفاوت وجود دارد. نام نمایشی شما که در اصل نام شخصی یا شغلی شماست محدودیت بسیار کمی دارد. می توانید هر زمان که خواستید تغییر دهید و نیازی نیست که منحصر به فرد باشد. تغییر نام نمایشگر ممکن است برای کسانی که به دنبال چیزی برای یادآوری آسان تر هستند راه حل آسان تری باشد.

از طرف دیگر ، نام کاربری شما همان چیزی است که در بالای حساب اینستاگرام شما قرار دارد. همچنین این که چگونه مردم شما را با نماد @ برچسب گذاری می کنند و آنچه در انتهای URL اینستاگرام شما نشان داده می شود. نام های کاربری اینستاگرام محدودیت های بیشتری نیز دارند:

 • حساب شما منحصر به فرد است.
 • کمتر از 30 حرف.
 • فقط شامل حروف ، اعداد ، دوره ها و زیر خط ها است (بدون فاصله).
 • زبان محدود

با این کار ، در اینجا نحوه تغییر نام کاربری اینستاگرام و همچنین چند اطلاعات اضافی وجود دارد که باید بدانید.

چگونه می توانم نام کاربری خود را در برنامه اینستاگرام تغییر دهم؟

اینستاگرام همه چیز در مورد موبایل است ، بنابراین اولین روشی که به طور خلاصه بیان می کنیم از برنامه Instagram استفاده می کند. با فرض اینکه قبلاً به نام کاربری جدید خود فکر کرده اید ، تکمیل آن به معنای واقعی چند ثانیه طول می کشد.

برای تغییر نام کاربری اینستاگرام خود در برنامه ، روی آواتار خود در پایین سمت راست ضربه بزنید تا نمایه خود را باز کنید. سپس ، روی دکمه ویرایش نمایه در زیر بیوگرافی خود ضربه بزنید . نام کاربری جدید اینستاگرام خود را در قسمت نام کاربری وارد کنید و روی علامت تیک در بالا سمت راست ضربه بزنید . خودشه! تموم شد.

همانطور که قبلا ذکر شد ، محدودیت های خاصی برای نام های کاربری اینستاگرام وجود دارد و اگر نام کاربری جدید شما آنها را برآورده نکند ، یک علامت تعجب قرمز و یک پیام با عنوان “نام کاربری موجود نیست” را مشاهده خواهید کرد. سعی کنید انواع نام کاربری خود را تغییر دهید تا زمانی که یکی از آنها را پیدا کنید.

برای کسانی که به مرحله به مرحله نیاز دارند ، مراحل زیر را به طور خلاصه ذکر کردیم.

نحوه تغییر نام کاربری اینستاگرام در برنامه:

 1. برنامه اینستاگرام را باز کنید و وارد شوید.
 2. روی آواتار خود در پایین سمت چپ ضربه بزنید .
 3. روی Edit Profile در زیر بیوگرافی ضربه بزنید .
 4. نام کاربری جدید خود را در قسمتUsername وارد کنید .
 5. روی علامت تأیید در بالا سمت راست ضربه بزنید .

چگونه یوزرنیم اینستاگرام خود را در رایانه تغییر دهم؟

عوض کردن نام کاربری اینستاگرام خود از مرورگر به همین راحتی است. در واقع مراحل دقیقاً یکسان هستند ، اما برخی از دکمه ها در مکان های مختلف صفحه قرار دارند. آنچه شما باید انجام دهید در اینجا آمده است:

به Instagram.com بروید و وارد حساب خود شوید. بعد ، روی نماد خود در سمت راست بالای صفحه کلیک کنید. کلیک کنید بر روی دکمه ویرایش نمایه در کنار نام کاربری اینستاگرام خود در بالا کلیک کنید و نام کاربری جدید خود را در قسمت نام کاربری وارد کنید . روی ارسال در پایین صفحه کلیک کنید و کار شما خوب است!

توجه داشته باشید که برخلاف تغییر نام کاربری اینستاگرام خود در برنامه ، اخطار استفاده از نام کاربری مورد نظر را دریافت نخواهید کرد. در عوض ، یک پنجره کوچک به شما اطلاع می دهد که نام کاربری هنگام کلیک روی دکمه ارسال در دسترس نیست.

یک بار دیگر ، برای راحتی شما ، دستورالعمل های گام به گام زیر را ذکر کرده ایم.

نحوه تغییر نام کاربری اینستاگرام در وب:

 1. به Instagram.com بروید و وارد شوید.
 2. روی خود کلیک کنید نماد در بالا سمت راست .
 3. کلیک ویرایش نمایه در کنار نام کاربری خود کنید.
 4. نام کاربری جدید خود را وارد کنید نام کاربری.
 5. کلیک ارسال در پایین صفحه .

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید