دیزنی پلاس

چگونه می توان عکس پروفایل دیزنی پلاس خود را تغییر داد

این که شخصیت مورد علاقه دیزنی شما Baby Yoda ، Elsa یا حتی میکی موس است ، می توانید تصویر پروفایل Disney + خود را برای مطابقت تغییر دهید. در اینجا نحوه تغییر عکس پرفایل دیزنی پلاس از مرورگر وب یا برنامه موبایل برای آیفون ، آیپد یا اندروید ارائه شده است.

اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، اطمینان حاصل کنید که قبل از اینکه به شروع کنید ، به سیستم دیزنی +  روی رایانه خود وارد شوید یا برنامه تلفن همراه iOS / iPadOS یا Android را بارگیری کنید . این اولین مرحله قبل از تغییر تصویر نمایه شما خواهد بود.

چگونه می توان عکس پروفایل دیزنی پلاس خود را از مرورگر تغییر داد

بعد از ورود به دیزنی + در مرورگر خود ، در صفحه اصلی خواهید بود که تمام فیلم ها و برنامه های تلویزیونی مختلف را نشان می دهد. هنگامی که در آن صفحه هستید ، نمایه خود را در گوشه بالا سمت راست مشاهده خواهید کرد. نمایه خود را انتخاب کنید تا گزینه های دیگر در زیر آن نمایش داده شود.

دیزنی + صفحه اصلی

پس از باز کردن این منو ، سایر پروفایل های خانوادگی و همچنین چندین تنظیمات برای انتخاب وجود خواهد داشت. شما می خواهید “ویرایش پروفایل” را انتخاب کنید ، که مستقیماً در زیر دکمه “Edit Profile” است.

دیزنی + پروفایل و تنظیمات

اکنون ، پروفایل های موجود در حساب + Disney + خود را مشاهده خواهید کرد که قادر به ویرایش آن هستید. یک نماد ویرایش وجود خواهد داشت که مانند یک مداد کوچک است. برای ویرایش نماد پروفایل روی آن آیکون کلیک کنید.

دیزنی + ویرایش پروفایل ها

پس از انتخاب پروفایل ، گزینه های مختلفی وجود دارد که می توانید تنظیمات خود را شخصی سازی کنید. در سمت راست آن تنظیمات ، تصویر نمایه فعلی خود را با یک نماد ویرایش دیگر پیدا خواهید کرد. برای تغییر تصویر نمایه خود روی مداد کلیک کنید.

تنظیمات نمایه دیزنی

شما به صفحه ای منتهی می شوید که دارای همه شخصیت های مختلف دیزنی است که می توانید به عنوان تصویر نمایه خود تنظیم کنید. بعد از آن می توانید همه گزینه ها را مرور کرده و بر روی شخصیتی که می خواهید به عنوان تصویر نمایه خود کلیک کنید ، کلیک کنید.

انتخاب دیزنی + آیکون

پس از انتخاب نماد ، وب سایت شما را به صفحه ویرایش پروفایل که قبلاً در بودید ، می برد. هنگامی که در این صفحه هستید ، دکمه “Save” را در پایین صفحه ، پایین “App Language” انتخاب کنید.

دیزنی + نمایه ذخیره

اکنون که نماد خود را ذخیره کرده اید ، سایت شما را به صفحه “Who’s Watching؟” می برد و می توانید تصویر نمایه جدید خود را ببینید. نمایه خود را با تصویر تازه انتخاب شده خود انتخاب کنید و شروع به تماشای نمایش ها و فیلم های مورد علاقه دیزنی کنید.

دیزنی + چه کسی تماشا می کند؟

نحوه تغییر تصویر پروفایل خود در برنامه

ویرایش پروفایل های خود در برنامه کمی ساده تر از آنچه در مرورگر شماست است. هنگامی که روی گوشه سمت راست پایین روی نماد نمایه خود کلیک می کنید ، شما را با تمام پروفایل ها به صفحه نمایش می برد.

صفحه اصلی دیزنی + برنامه

دکمه “Edit Profiles” را انتخاب کنید تا شما را به سمت پروفایل های مختلفی که می توانید ویرایش کنید ، ببرید.

پروفایل های دیزنی + ویرایش برنامه

با شروع به پروفایل ویرایش ، فقط نماد مداد را که با نمایه مورد نظر برای ویرایش مطابقت دارد ، انتخاب کنید.

دیزنی + ویرایش پروفایل ها

هنگامی که در صفحه نمایه خود هستید ، نماد “Edit” را در کنار تصویر نمایه خود انتخاب کنید.

دیزنی + ویرایش تصویر پروفایل

اکنون کل کتابخانه تصاویر را انتخاب خواهید کرد. نمادی را انتخاب کنید که مناسب خودتان و همچنین نمایه شما باشد.

کتابخانه دیزنی + عکس

پس از انتخاب تصویر ، به منوی تنظیمات “Edit Profile” باز می گردید. برای ذخیره رسمی تصویر نمایه خود ، روی “Save” در گوشه سمت راست راست کلیک کنید.

دیزنی + ذخیره نمایه

اکنون که تمام آن را ذخیره کرده اید ، به صفحه نمایه ای که تنظیمات در آن است ، باز می گردید. برای بازگشت به صفحه اصلی می توانید روی دکمه “Home” کلیک کنید یا دکمه ذره بین را انتخاب کنید تا نمایش بعدی خود را پیدا کنید.

دیزنی + پروفایل

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید