جیمیل

نحوه تغییر دادن حساب پیش فرض گوگل در وب

استفاده از وب با چندین حساب Google که به طور هم زمان به سیستم وارد شده است آسان است ، اما شما همیشه به حساب “پیش فرض” باز خواهید گشت. تغییر این کمی مشکل است ، اما می توان آن را انجام داد. در ادامه نحوه تغییر دادن حساب پیش فرض گوگل در وب را توضیح می دهیم.

حساب Google پیش فرض با توجه به هرکدام که برای اولین بار وارد سیستم شده اید تعیین می شود. این قانون مشابه در دستگاه های Android و بسیاری از برنامه های Google اعمال می شود . متأسفانه ، تغییر “پیش فرض” حساب کاربری کمی دست و پا گیر است.

تغییر دادن حساب پیش فرض گوگل در وب

با مراجعه به وب سایت Google و کلیک کردن روی نماد نمایه در گوشه بالا سمت راست ، می توانید به سرعت ببینید که کدام یک از حساب های شما پیش فرض است . لیستی از تمام حساب های Google که استفاده کرده اید را مشاهده خواهید کرد. اگر یکی از حساب ها در کنار آن “Default” نباشد ، در حال حاضر از حساب پیش فرض استفاده می کنید.

مرتبط: نحوه حذف یک حساب گوگل یا جیمیل | بازیابی اکانت جیمیل

نحوه تغییر دادن حساب پیش فرض گوگل در وب

همانطور که قبلاً ذکر شد ، اولین حسابی که وارد آن شدید ، حساب پیش فرض است ، بنابراین لغو این به معنای خروج از همه حساب ها است. پس از آن ، می توانید ابتدا با حساب پیش فرض جدید وارد سیستم شوید.

ابتدا به یک مرورگر وب به google.com بروید و نماد نمایه را در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید.

نحوه تغییر دادن حساب پیش فرض گوگل در وب

در مرحله بعد ، “Sign Out of All Accounts” را از فهرست بازشو انتخاب کنید.

نحوه تغییر دادن حساب پیش فرض گوگل در وب

اگر به سیستم Google Chrome وارد شده باشید ، پیامی به شما می گوید که همگام سازی برای حساب شما موقتاً متوقف شده است. برای ادامه “Continue” را کلیک کنید.

اکنون می توانید از حالا به بعد با حسابی که می خواهید پیش فرض باشد دوباره وارد سیستم شوید. از گوشه بالا سمت راست صفحه اصلی Google روی “Sign In” کلیک کنید.

نحوه تغییر دادن حساب پیش فرض گوگل در وب

لیستی از همه حساب هایی را که قبلاً با “Sign out” وارد سیستم شده اند در کنار آنها خواهید دید. حسابی را که می خواهید پیش فرض باشد انتخاب کنید یا برای ورود به سیستم با یک حساب جدید روی “Use Another Account” کلیک کنید.

خودشه! اگرچه بهترین روش برای تغییر حساب های پیش فرض نیست ، اما کار می کند. امیدوارم با این کار مشکلی که با تعویض حساب داشته اید برطرف خواهد شد.

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید