اینستاگرام

چگونه تایید دو مرحله ای را در اینستاگرام فعال کنیم ؟

احراز هویت دو عاملی راهی مطمئن تر برای محافظت از حساب های آنلاین شما است. شما باید این ویژگی را در برنامه های خود فعال کنید تا هکر ها نتوانند وارد حساب شما شوند . در ادامه نحوه فعال کردن تایید دو مرحله ای اینستاگرام را به شما اموزش می دهیم.

فعال کردن تایید دو مرحله ای اینستاگرام

اینستاگرام خود را باز کنید و به سمت پروفایل خود بروید.  روی نماد چرخ دنده در بالا سمت راست ضربه بزنید.

 

برای فعال کردن تأیید هویت دو عاملی ، باید شماره تلفنی را به حساب اینستاگرام خود وصل کنید. اگر شماره تلفنی را قبلاً اضافه نکرده اید ، روی “Edit Profile” ضربه بزنید و سپس روی “Private Information” روی نماد تلفن ضربه بزنید.

 

شماره تلفن خود را تایپ کنید و سپس روی “Next” ضربه بزنید. در چند لحظه ، یک کد تأیید به شما دست می دهد. کد را در صفحه “Confirmation” وارد کنید ، و سپس “Done” را ضربه بزنید تا شماره تلفن را به حساب خود اضافه کنید.

 

در مرحله بعد ، به صفحه “Options” برگردید و به “Two-Factor Authentication” ضربه بزنید. گزینه “Require Security Code” را فعال کنید و روی “Turn On” کلیک کنید.

 

اینستاگرام یک بار دیگر کد تأیید را به شماره تلفن متصل به حساب شما ارسال خواهد کرد. آن کد را در صفحه “Confirmation” تایپ کنید و سپس برای فعال کردن احراز هویت دو عاملی ، روی “Done” ضربه بزنید.

در صورتی که هنگام ورود به حساب اینستاگرام خود نتوانید متنی دریافت کنید ، پنج کد پشتیبان نیز دریافت می کنید. توصیه می کنیم از کدها عکس بگیرید تا بعداً به راحتی پیدا کنید. برای ورود به حساب خود می توانید یک بار از هر کد استفاده کنید.

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید