رپورتاژ

تاثیر بالا بودن بازدید استوری در اینستاگرام

اینستاگرام یک سیستم هوشمند جهانی می‌باشد که به دلیل مزایای فراوان خود در زمینه برقراری ارتباطات در سطح جهان معروف شده است این برنامه با ارائه خدمات بی‌نظیر و همچنین ویژگی‌های منحصر به فرد خود از جمله ایجاد مشاغل مجازی ، برقراری ارتباطات ساده‌تر و همچنین آپلود و اشتراک گذاری کلیپ‌ها و محتواهای کوتاه توانسته است محبوبیت عجیبی ما بین افراد است یابد و بر تعداد کاربران خود بیافزاید

اینستاگرام تاکنون تاثیر بسزایی در تحولات زندگی افراد زیادی داشته و موجب شده که افراد زیادی به کمک این برنامه به درآمدهای میلیادری برسند ، کاربران مختلف اینستاگرامی به کمک تاسیس پیج‌های تجاری و فعالیت در آن می‌توانند با جذب فالوور و افزایش آن بر میزان فروش و همچنین درآمد خود اضافه کنند .

برای کسب درآمد از طریق اینستاگرام و همچنین تولید محتوا نیاز است تا تعامل کاربران خود را بالا ببرید و همچنین توجه ویژه‌ای به بخش‌های مختلف اینستاگرام از جمله استوری داشته باشید؛ افزایش آمارهای ویو استوری تاثیر بسزایی در دیده شدن پیج و همچنین ورود به فضای اشتراکی دارد در نتیجه مدیران پیج‌های گوناگون در تلاش مستمر برای افزایش نرخ این بازدید هستند.

بازید استوری چیست ؟

استوری یکی از بخش‌های مهم اینستاگرام برای برقراری تعاملات بیشتر به ویژه برای اشخاص می‌باشد که پیج‌های بیزنسی دارند اشخاص و کاربران می‌توانند بسته به نوع محتوا تصاویر و کلیپ‌ها را در بخش استوری جای دهند .

قابلیت استوری چه برای افرادی که پیج تجاری دارند و چه برای افراد نرمال وجود دارد و هر فردی می‌تواند بعد از به اشتراک گذاشتن استوری خود تعداد ویو استوری‌های خود را مشاهده کند همچنین می‌تواند که ببیند چه کسانی این استوری را مشاهده کرده‌اند .

جالب است بدانید که اینستاگرام هیچگونه محدودیت خاصی برای تعداد استوری‌ها قرار نداده است ولی بایستی بدانید که اگر بیشتر از ۱۰۰ استوری در طول ۲۴ ساعت شبانه روز قرار دهید استوری‌های قدیمی ناپدید می‌شوند و جای آنها را استوری‌های جدید می‌گیرند اما پیشنهاد ما این است که بیش از اندازه محتوا در بخش استوری خود قرار ندهید این کار سبب دل زدگی کاربران و فالوورها می‌شود و همچنین می‌تواند سطح تعامل کاربران را کاهش داده و موجب پایین آمدن آمارهای اینستا می‌شود .

اهمیت بازید استوری

استوری کلمه انگلیسی با معنی داستان می‌باشد این بخش در صفحه اصلی اینستاگرام و در بالای صفحه قرار می‌گیرد و هر فردی چه کاربران عادی و چه افرادی که دارای پیج‌های بیزینسی هستند می‌توانند روزانه استوری قرار دهند بر اساس آمارهای منتشر شده روزانه حدود ۵۰۰ میلیون استوری در اینستاگرام به اشتراک گذاشته می‌شود .

برای همین است که شما باید بعد از اشتراک گذاری پست آن را در بخش استوری خود نیز آپلود کنید تا فالوور ها آن را ببینند همچنین برای افزایش تعامل فالوورها نیاز است که روزانه در ساعات مختلفی محتوا برای بخش استوری خود داشته باشید این در حالی است که شما می‌توانید پست‌های خود را یک روز در میان با فاصله زمانی قرار دهید ‌.

از جمله موارد مهم برای بخش استوری تعداد ویو می‌باشد به عبارتی تعداد افرادی که استوری شما را مشاهده کردند و در واقع هدف اصلی اکثر افراد افزایش آمارهای تعداد ویواستوری می‌باشد شما باید به کمک روش‌های متنوع تعداد آن را افزایش بدهید همچنین اگر بتوانید در کنار افزایش تعداد ویو تعداد ریپلای استوری خود را نیز بیشتر بکنید می‌توانید به سطح بالاتری دست پیدا بکنید .

اهمیت بازید استوری

روش های افزایش تعداد بازید استوری

می‌توان به کمک روش‌های گوناگون تعداد ویو استوری را بالا برد و همچنین نرخ تعامل کاربر را نیز بیشتر از قبل کرد ابتدا باید توجه کنید که یک سری از فعالیت‌ها برای افزایش نرخ ویو ضروری می‌باشد اما در کنار این موارد باید به الگوریتم اینستاگرام نیز توجه ویژه‌ای بکنید و به کمک این داده ها پست مناسبی ایجاد کنید که بیشترین بازدید را به همراه دارند .

حذف فالوور های روح

از جمله مواردی که می‌تواند سبب افت پیج شما چه در زمینه استوری و چه در زمینه پشت شود و همچنین مانع از ورود پست و محتوای شما به صفحه اکسپلور شود فالوورهای روح می‌باشند .

فالوورهای روح به دسته‌ای از فالوورها گفته می‌شود که هیچگونه تعاملی در پیج ندارند و هیچ نسبت به محتواهای تولیدی نشان نمی‌دهند همین مورد موجب می‌شود که اینستاگرام پست و استوری شما را مناسب تلقی نکند و مانع از نمایش بیشتر این پست به مخاطب شود و در نتیجه شانس ورود به اکسپلور را از شما صلب کند .

تولید محتوای ریپلای خور

همانطور که دانستید ریپلای استوری اهمیت زیادی در افزایش بازدید استوری اینستاگرام به همراه دارد در نتیجه شما باید در تولید محتوای خود از محتواهای از کلیپ ها و تصاویری استفاده کنید که بتوانند از فالوور ها ریپلای بگیرند ، برای مثال می توانید از تصاویری که حاوی سوالات هستند کنم بگیرید ، این تصاویر ضمن افزایش واچ تایم شما باعث افزایش ریپلای می شوند و می توانند به سرعت آمار بازید استوری را بیشتر کنند .

خرید ویو استوری

یکی دیگر از فعالیت های بسیار رایج و محبوب میان افراد و فعالان اینستاگرامی خرید ویو استوری می باشد در واقع خرید ویو باعث می‌شود که شما بتوانید به تعداد دلخواه خود بازدید استوری داشته باشید و اگر بازید استوری واقعی تهیه کنید این بازدیدها باعث میشوند تعداد افرادی که پست شما را می بینند بیشتر شده و کاربران بیشتری در اینستاگرام شما را بشناسند همین مورد موجب دیده شدن و محبوبیت سریع میشود .

هنگامی که شما ثبت سفارش خود را برای خرید ویو استوری اینستاگرام تکمیل می‌کنید بسته به وب سایتی که انتخاب کرده‌اید می‌توانید خدمات خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن همراه با کیفیت بالا تهیه کنید .

و از آنجایی که طبق الگوریتم اینستاگرام ساعت‌های اولیه انتشار محتوا اهمیت بالایی دارد و اگر شما خرید ویو خود را در همان ساعات اولیه انجام دهید و ثبت سفارش شما تکمیل شود شانس بالایی در افزایش ویو استوری خواهید داشت .

انتشار محتوای ارسالی کاربران

شاید برای شما نیز پیش آمده که فالوورهای شما برای حمایت از پیجتان و همچنین در صورت رضایت از خدمات شما کلیپ‌ها و یا تصاویری را برای تشکر برای ارسال می‌کنند شما می توانید به کمک این محتواهای ارسالی تعداد بازید خود را افزایش دهید .

انتشار محتوای ارسالی کاربران

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن این استوری ها علاوه بر اینکه برتعداد ویو خود اضافه کنید در کنار آن بر اعتماد مخاطب نیز اضافه کنید همین مورد موجب میشود که شما با یک تیر دو نشان بزنید و در کنار موارد فوق موجب میشوید که فالوور ها برای تولید محتوا ترغیب شوند و این یعنی افزایش تعامل کاربر و بدست آوردن سیگنال های مثبت الگوریتم ، پس حتما محتواهای ارسالی کاربران خود را جدی بگیرید و سعی کنید در کوتاه ترین بازه ممکن آنها را مجدد به اشتراک بگذارید .

نتیجه گیری

افزایش بازید استوری اینستاگرام تاثیر مستقیم بر افزایش تعامل کاربران و همچنین میزان درآمد دارد ، روش های متنوعی برای افزایش ویو استوری وجود دارند که بسته به توانایی های خود می توانید آنها را بکار گرفته و یا مجموعه ای از آنها را استفاده کرده بر تعداد بازید خود بیفزایید ، همچنین بهتر است اطلاعات خود در زمینه الگوریتم را بالا برده و بر اساس آن فعالیت هوشمندانه انجام دهید تا سریع تر به اهداف خود دست یابید .

منبع : بازیگرآنلاین , متا فالوور

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید