واتساپ

نحوه بیصدا کردن یک چت برای همیشه در واتساپ (WhatsApp)

همه ما چند گروه یا مخاطب چت واتس اپ داریم که نمی توانیم آنها را مسدود کنیم و نمی خواهیم مدام آن ها رو چک کنیم. خوشبختانه ، WhatsApp ویژگی برای این موارد ارائه می دهد و شما را قادر می سازد تا آنها را برای همیشه بی صدا کنید. در ادامه نحوه بیصدا کردن یک چت برای همیشه در واتساپ را توضیح می دهیم.

وقتی مخاطب یا گروهی را در WhatsApp نادیده می گیرید ، هیچ پیام جدیدی از طرف وی به شما اطلاع داده نمی شود. با این حال ، آنها هنوز در لیست گپ شما ظاهر می شوند و می توانید به طور منظم با آنها مکالمه کنید. اعضای آن گروه یا مخاطب نیز متوجه این موضوع نخواهند شد. – برخلاف هنگام ترک یک گروه.

بیصدا کردن یک چت برای همیشه در واتساپ

ابتدا با مراجعه به لیست Play Store یا App Store ، مطمئن شوید که آخرین نسخه WhatsApp را روی تلفن هوشمند Android یا iPhone نصب کرده اید .

مرتبط: نحوه برقراری تماس صوتی و تصویری گروهی در واتساپ

برنامه “WhatsApp” را در تلفن خود باز کنید و گپ مورد نظر برای نادیده گرفتن را در برگه “Chats” پیدا کنید.

نحوه بیصدا کردن یک چت برای همیشه در واتساپ

برای مشاهده صفحه نمایه وی ، روی نام گروه یا مخاطب در بالا ضربه بزنید.

نحوه بیصدا کردن یک چت برای همیشه در واتساپ

در صفحه زیر ، گزینه “Mute Notifications” را تغییر دهید.

نحوه بیصدا کردن یک چت برای همیشه در واتساپ

در پنجره بازشو زیر می توانید مدت زمان تنظیم صدا برای گروه یا تماس را تنظیم کنید. از سه دوره زمانی مشخص شده انتخاب کنید. با پایان یافتن این مدت زمان ، WhatsApp به طور خودکار گپ را از حالت بیصدایی خارج می کند.

“Always” را انتخاب کنید تا برای همیشه بی صدا شود.

اگر کادر تأیید “Show Notifications” را علامت بزنید ، هشدارها برای پیام های جدید از چت انتخاب شده در اعلان های شما نشان داده می شود ، اما آنها ساکت خواهند بود و تلفن شما صدایی ایجاد نمی کند.

برای تأیید عملکرد ، روی دکمه “OK” ضربه بزنید. هنگامی که این کار را انجام می دهید ، مکالمه دارای نماد خاموش شده جدیدی است که در کنار ورود به آن در لیست گپ ها قرار دارد.

توجه داشته باشید که این فقط متن های شخص یا گروه را تحت تأثیر قرار می دهد. اگر آنها با شما تماس صوتی یا تصویری بگیرند ، همچنان هشدار دریافت خواهید کرد.


اگر با بی صدا کردن کار خاصی انجام نشد و از یک مخاطب یا گروه خسته شدید ، می توانید به عنوان آخرین چاره ، چت WhatsApp را مسدود کنید .

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید