موزیلا فایرفاکس

نحوه بستن همه پنجره های فایرفاکس به طور همزمان

اگر مثل ما باشید ، همیشه بیش از 20 پنجره فایرفاکس را باز می کنید و حوصله بستن آن ها را ندارید. خوشبختانه یک روش آسان برای بستن همزمان چند پنجره Firefox وجود دارد. در اینجا نحوه بستن همه پنجره های فایرفاکس به طور همزمان در ویندوز ، لینوکس و مک آورده شده است.

بستن همه پنجره های فایرفاکس به طور همزمان

بنابراین ، شما در حال تحقیق درباره یک وضعیت مبهم پزشکی یا پایان نامه دکترای خود هستید ، و ده ها پنجره Firefox را باز کرده اید. 

مرتبط: نحوه بستن همه پنجره های گوگل کروم به طور همزمان

شما دسک تاپ خود را بهم ریخته اید و دوست دارید سریعاً همه آنها را ببندید بدون اینکه مجبور شوید با خستگی بر روی “X” ضربه بزنید.

نحوه بستن همه پنجره های فایرفاکس به طور همزمان

برای بستن همزمان همه پنجره های Firefox در ویندوز یا لینوکس ، روی دکمه همبرگر (سه خط افقی) در گوشه سمت راست بالای هر پنجره کلیک کنید. در منوی ظاهر شده ، “Exit” را انتخاب کنید.

همچنین می توانید Ctrl + Shift + Q را روی صفحه کلید خود فشار دهید.

نحوه بستن همه پنجره های فایرفاکس به طور همزمان

برای بستن همزمان همه پنجره های Firefox در مک، روی منوی “Firefox” در نوار منو در بالای صفحه کلیک کنید و “Quit Firefox” را انتخاب کنید.

همچنین می توانید Command + Q را بر روی صفحه کلید خود فشار دهید.

به طور پیش فرض ، یک پنجره بازشو ظاهر می شود که به شما هشدار می دهد در شرف بستن تعداد زیادی برگه همزمان هستید (مگر اینکه قبلاً این کار را غیرفعال کرده باشید). روی «Close tabs» کلیک کنید.

پس از آن ، خواهید دید که همه پنجره های Firefox شما به سرعت یکی یکی از بین می روند. اگر می خواهید آنها را بازگردانید ، Firefox را دوباره راه اندازی کنید و “Restore Previous Session” را از فهرست Firefox انتخاب کنید.

پس از آن ، تمام پنجره های Firefox که به تازگی بسته اید دوباره باز می شوند. اگر ترجیح می دهید یک به یک آنها را دوباره باز کنید ، پنجره ها و برگه هایی که بسته اید در تاریخچه شما لیست می شوند (مگر اینکه Firefox را برای پاک کردن تاریخچه پس از بسته شدن تنظیم کرده باشید ). مرور مبارک!

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید